Muzikinė kelionė su V. Gerulaičiu. Nuo Baroko iki XX amžiaus muzikos!

Mieli žiūrovai,

Apgailestaujame, tačiau balandžio 1 d. 18.30 val. skelbta „Muzikinė kelionė su V. Gerulaičiu. Nuo Baroko iki XX amžiaus muzikos!“ dėl techninių kliūčių neįvyks. 

Bilietus galima grąžinti teatro ir bilietai.lt kasose. 

Atsiprašome už nepatogumus.

 

 

 

Vilniaus mažasis teatras ir kultūros paramos fondas „Rūta“ jau trečius metus tęsia edukacinę programą, skirtą moksleiviams  bei suaugusiems supažindinti su lietuvių literatūra ir kviečia prisiliesti prie muzikos istorijos, kurios šimtmečius skaičiuojančią kelionę vaizdingai pristatys pats V. Gerulaitis.

Niekas nesiginčija, kad dūdelė ar koks būgnas - patys seniausieji Žemės muzikiniai instrumentai. Tai kodėl savarankiška instrumentinė muzika savo istoriją praėjo vos prieš kokius 600 metų? Ir kodėl taip sužydėjo būtent baroko epochoje? 

O kodėl bevaikis Josephas Haydnas vadinamas simfonijos ir kvarteto Tėvu? Ir, pagaliau, kodėl tik romantizmo amžiuje toji instrumentinė muzika pradėjo... dainuoti? Ir kurių galų XX amžius jai "išsukinėjo rankas"? 

Apie visa tai ir dar daug ką pasakos Viktoras Gerulaitis ir muzikuos tarptautinių konkursų laureatas styginių kvartetas ART VIO. Visus muzikos laikmečius vaizdingai ir veržliai perteiks Kvarteto nariai: I smuikas – Ingrida Rupaitė-Petrikienė, II smuikas – Kristijonas Venslovas, altas – Tomas Petrikis ir violončelė – Povilas Jacunskas.

 

Užsakykite bilietus dabar - bilietai.lt

Komentarai

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija