EURO VIZIJA Tarptautinis teatro debiutų festivalis "Tylos!" 2015

Gegužės 12 – 18 vykstantis teatro debiutų festivalis „Tylos!” provokuoja, stebina ir siekia į teatrą pritraukti naują žiūrovų kartą. Šiemet į festivalį pakviesti jauni ir jau pripažinti ar dar tik debiutuojantys teatro kūrėjai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos bei italų – britų jungtinis projektas. Vieni iš programos svečių – Latvijos nacionalinis teatras. 

A. Lunskytė-Yildis
EURO VIZIJA 
LATVIJOS NACIONALINIS TEARTRAS
Režisierius - Vidas Bareikis
Vaizdo režisierius - Jonas Tertelis
Muzikos parinkimas - Jurga Šeduikytė 


Spektaklio reklaminiai šūkiai skelbia, kad Latvijai, laimėjusiai kasmetinį dainų konkursą, atėjo eilė surengti jį savo šalyje. Tik šiais metais muzikantams duota neįprasta užduotis: muzikiniu pasirodymu reikia išsakyti opiausią kiekvienos šalies politinę problemą. 

Latvijos nacionaliniame teatre lietuvių režisierius Vidas Bareikis sąmoningai interpretuoja Europos dainas ir problemas ir konkursą paverčia originalia muzikinio šou parodija. Iki šiol politinių temų scenoje vengęs režisierius Latvijoje sukūrė politikos prisodrintą, smagų, kartais įžūlų, vietomis tiesmuką, bet žavų spektaklį. 

V.Bareikio spektaklis „Euro Vizija“ sukurtas programai „Šengeno zonos spindesys ir skurdas“, kurią rengia Latvijos nacionalinis teatras su fondu „Riga 2014“.

 
 

Užsakykite bilietus dabar - bilietai.lt

Komentarai

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija