BRANGUSIS ATRAKCIONŲ PARKO DĖDE!

Vilniaus Mažasis teatras kviečia mažuosius (3 - 11 m.) žiūrovus į Auksinio scenos kryžiaus už spektaklį vaikams laureatės Olgos Lapinos sukurtą spektaklį. Jaunąją režisierę premjerai įkvėpė skandinavų literatūra, kuri jai imponuoja atmosferiškumu, ryšiu su gamta, jos gebėjimu atskleisti vaikų mąstymo mechanizmus: „Ji kupina įvairių žmogiškų santykių atspalvių, nebijo ne „vaikiškų“ temų, tokių kaip mirtis, vienatvė, išdavystė. Tokiose temose slypi milžiniškas potencialas teatrui.“.

Spektaklis pasakos apie atrakcionų parke nuobodų darbą dirbantį Dėdę. Mažai su kuo bendraujantį, linksmybių ir triukšmo ne itin mėgstantį herojų nuolat supa grojantis, šokantis ir dainuojantis giminaičių būrys. Kaip šioms dviems pusėms surasti bendrą kalbą? Kaip uždarajam dėdei atsikratyti savo susikaustymo? Kaip linksmajam būriui išmokti jį priimti tokį, koks jis yra?

Apie visa tai spektaklyje „Brangusis atrakcionų parko dėdė“ kartu su režisiere kalba, judesiu ir muzika svarstys aktoriai: Edmundas Mikulskis, Jokūbas Bareikis, Vytautas Rumšas (jaun.), Kirilas Glušajevas ir Ilona Kvietkutė. Jiems taip pat talkins scenografas Marijus Jacovksis bei muzikinės dalies vadovas Artiom Tulčinskij.

Spektaklis skirtas 3 – 11 metų vaikams.

 

Užsakykite bilietus dabar - bilietai.lt

Komentarai

Vardas: ADuraRormSworm [2018-06-13 12:54:57]
Komentaras: Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.

Vardas: ADuraRormSworm [2018-06-09 11:12:36]
Komentaras: Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la reste de votre corps.

Vardas: Jolanta [2018-03-05 16:00:52]
Komentaras: Prisiskaičiau tiek daug gerų atsiliepimų, bet mane spektaklis nuvylė. Gal tiksliau pasakius, nuvylė scenarijus: suvelta, pamalta... Be juokingos pradžios, kuri kiek per daug ištęsta (jau net vaikai ėmė sakyti, jog nusibodo, kada prasidės), kelių tikrai gerai išdirbtų muzikinių-ritminių numerių, gerų aktorių daugiau nieko neiškapsčiau.... O idėja tikrai gera, gaila, neipildyta, neatskleista taip, kad vaikai padarytų išvadas..
Vardas: Rita [2017-12-10 20:17:44]
Komentaras: Nuostabu,nepakartojama :)
Bravo!
Vardas: Mokytoja [2017-11-17 09:25:51]
Komentaras: Jei ieškote puikaus spektaklio pradinukams, rinkitės šį spektaklį. Neapsiriksite. Puikus spektaklis.
Vardas: Viktorija [2016-04-19 10:53:08]
Komentaras: Žiūrėjome spektaklį 2016-04-18. Labai patiko ir man ir vaikams (9 ir 11m. Nuostabūs aktoriai, linksmas pastatymas, o kaip dainuoja -super. Atgaiva ir suaugusiems ir vaikams -visiems didelis AČIŪ. Būtinai nueikite, tik nesiveskite vaikų iki 3m. Kam??? -geriau pasiimkite kartu senelius :)
Vardas: Skaitytoja [2015-09-28 08:45:45]
Komentaras: Parašysiu trumpai: puikus spektaklis. Ačiū visiems, jį kūrusiems.

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija