Grupės „Kamanių šilelis“ albumo „Viskas teka“ pristatymo koncertas

GYVAS LIETUS - KAMANIŲ ŠILELIS
Ilgai lauktas „Kamanių šilelio“ albumas „Viskas teka“ bus pristatytas Vilniaus mažajame teatre
Eksperimentinio folko grupė, o tiksliau pasakius - duetas „Kamanių šilelis“ šių metų gegužės mėnesį švęs dvi labai ypatingas progas. Pirmoji – tai grupės trejų metų gimtadienis, o antroji – ilgai laukto ir dar ilgiau kurto debiutinio albumo, pavadinimu „Viskas teka“ gimimas. 
Vilniečiams albumas bus pristatytas gegužės 30 d. Vilniaus mažajame teatre.
 
“Viskas teka” – tai priežastis, kodėl Lietuvos publikai jau trejus metus žinomas muzikinis duetas „Kamanių šilelis“ pastaruoju metu išgirsdavo klausimų, kodėl taip sumažėjo gyvų pasirodymų, kurie buvo pagrindinis būdas dalintis savo muzika. 
 
Duetas, garsėjantis energingais ir džiaugsmu užkrečiančiais pasirodymais nustojo koncertuoti dėl debiutinio albumo įrašų, kuris bus išleistas jau gegužės mėnesį.
 
Grupės nariai Kamilė ir Mantas pajuto, jog sukurtos ir neužfiksuotos dainos pamažu išteka ir nustoja būti, o klausytojai nerimsta klausinėdami apie įrašus. Tai paragino trims mėnesiams užsidaryti studijoje ir fiksuoti, kurti, klausytis, ieškoti, kaip kamanių šilelis skamba šiandien ir dabar.
 
Duetas neslepia, jog albumo įrašai buvo žingsnis į naują kūrybinį etapą – atsiranda didesnis dėmesys skambesiui, taip pat keičiasi požiūris į kompoziciją ir pamažu formuojasi tik jiems būdingas stilius.
 
Albume užfiksuotos dainos nuo seniausių, prieš trejus metus sukurtų, iki savaitę prieš prasidedant įrašams sugalvotų melodijų. Dalis instrumentuočių buvo kuriamos jau įrašų metu, studijoje, kai vidury nakties ateidavo įkvėpimas, taigi viskas tiesiog tekėjo ir taip savaime gimė albumo pavadinimas. “Viskas teka” – tai procesas, kuris įgijo konkrečią formą, bet tuo pačiu metu turi galimybę nuolat kisti. Čia paliekama erdvė kūrybiniam laisvumui, interpretacijų galimybėms, o, svarbiausia, tekėjimo, liejimosi pojūčiui, kuris, bet kokiu atveju, galiausiai suteka į šviesą. 
 

Užsakykite bilietus dabar - bilietai.lt

Komentarai

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija