Teatrinė improvizacija “Pasiimk mane į kelią”

Teatrinė improvizacija “Pasiimk mane į kelią”

 
Tai – naujos mokyklėlės visai šeimai „Strazdanėlės“ teatrinių pirštukų žaidimų, dainelių, bei eilėraštukų KNYGOS su CD pristatymo renginys. 
 
Siekdami paskatinti šeimas laisvalaikį su savo vaikais leisti prasmingai mokyklėlė „Strazdanėlės“ sukūrė edukacinį keliaujančio lagamino projektą. Teatrine improvizacija “Pasiimk mane į kelią” kūrėjai kviečia į spalvingą ir linksmą pažinimo žaidimą, kuriame paprasti, kasdien mūsų aplinkoje sutinkami, dalykai atgyja vaikų kuriamuose personažuose ir pirštų žaidimuose. 
Keliaujančio lagamino knygelės autorė ir teatrinės improvizacijos režisierė Lina Beržinienė sako, kad kviesdama žaisti pirštų žaidimus nori atkreipti tėvų dėmesį ir pasiūlyti dar vieną idėją smagiai ir prasmingai laisvalaikio veiklai: „niekas nenuneigs pirštų žaidimų naudos. Ši smagi veikla tai – ne vien pramoga, bet ir mankšta smulkiajai motorikai, kuri padeda plėtoti vaiko koordinaciją, skatina kalbos gebėjimą, gerina atmintį, plėtoja kūrybinį mąstymą“. Kiekviena spektaklyje apsilankiusi šeima turės unikalią galimybę pamatyti, kaip žaisti pirštukų žaidimus, čia pat, vieną ar keletą, jų išmokti ir toliau šį smagų žaidimą tęsti namuose. Spektaklio garso takelyje skamba kompozitoriaus Petro Kričenos ir muzikos pedagogės Sonatos Latvėnaitės-Kričenienės, Lietuvos vaikams adaptuota įvairių tautų dainų rinktinė, bei autorinės lietuvių kompozitorių ir liaudies dainos.
Šiemet mokyklėlė „Strazdanėlės skaičiuoja 25-tus įkūrimo metus! Savo veiklą pradėjusi Panevėžyje, mokyklėlė 2002 m. atvėrė duris ir Vilniuje. Būtent tiek laiko, daugiau nei 20-ties profesionalių pedagogų komanda Vilniuje ir Panevėžyje, kuria ir įgyvendina įvairius edukacinius projektus visai šeimai: kūdikiams, vaikams, mamoms, tėvams, dėdėms, tetoms ir seneliams. 
 
Spektaklio kūrybinė grupė:
Režisierė Lina Beržinienė
Projekto vadovė Sonata Latvėnaitė-Kričenienė
Kompozitorius ir garso režisierius Petras Kričena
Vaidina ir atlieka aktorė Kristina Jasiukonytė, džiazo muzikos atlikėja Jurgita Kričenaitė, visi mokyklėlės „Strazdanėlės“, vaikų priežiūros centro „MINIdarželis“  ir Teatro studijos „Strazdanėlės“ vaikai, bei mažiausieji mokyklėlės auklėtiniai su tėveliais.
 
Bilietai  –  www.strazdaneles.lt 
 
Organizatorius: Mokyklėlė visai šeimai „Strazdanėlės“
 

Užsakykite bilietus dabar - bilietai.lt

Komentarai

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija