KELIONĖ BE BAGAŽO


Režisieriaus ir idėjos autoriaus Balio Latėno sukurtas garsų spektaklis „Kelionė be bagažo“ –¬ tai ne tik originali meninė išraiška, bet ir tam tikrų fizinių žmogaus galimybių ir talento sintezė. Spektaklio tikslas – aktorių kuriamais garsais išlaisvinti ir sužadinti žiūrovo vaizduotę ir pakviesti jį pakeliauti per skirtingas veiksmo vietas, laiką, atmosferas. Aktorės dalyvaujančios šiame projekte akcentuoja, kaip svarbu yra įdėmiai klausytis aplinkos ir tai perteikti savo kūnu, kartu jį pažinti iš naujo – kaip instrumentą. „Norime pažadinti žmonių vaizduotę, norime, kad jie pasivaikščiotų po savo smegenų kambarius. Įdomiausia, kad išėję iš to paties spektaklio žmonės pasakoja visiškai kitus dalykus, kuriuos jie girdėjo ir įsivaizdavo“, – teigia spektaklio „Kelionė be bagažo“ kūrėjai.

"Kelionė be bagažo" į Vilniaus mažojo teatro repertuarą įsiliejo po ypač sėkmingo pristatymo Tarptautiniame teatrinių debiutų festivalyje Tylos! 2014 pavasarį. Spektaklį palankiai įvertino Tarptautinio režisieriaus Rimo Tumino vardo festivalio Druskininkuose Vasara 2014 žiūrovai ir žiuri nariai.

 Vytautas Gedvilas, žurnalo „Mūsų žodis“ vyr. redaktorius po spektaklio "Kelionė be bagažo" peržiūros rašė:

“Valandai buvome panardinti  į garsą. Keliavome. Buvome į telefoninius skambučius atsakinėjančiųjų salėje, kaime, prie jūros. Naktį gąsdino raganos. Mūkė karvės.  Skraidė vabzdžiai. Lijo lietus.  Kartais garsas klaidžiojo po erdvę, kartais – sklido iš visų pusių. Į tą garsą norėjosi pasinerti visa galva.  Gal nėra taip svarbu ką šioje kelionėje po ko matėme.  Svarbu tai, kad visa galva ir kūnu buvome garse” (…) “Kelionę be bagažo”  pirmiausia turėtų žiūrėti gerai matantys žmonės. Šiame vaizdais užtvindytame pasaulyje  tai puiki proga padaryti šventę ausims”. 

Žurnalas „Mūsų žodis“  leidžiamas nuo 1959 m. keturiais formatais:  brailio raštu, garsiniu formatu, formatu regintiems ir publikuojamas svetainėje www.musuzodis.lt

Daugiau apie mus www.facebook.com/pages/Gars%C5%B3-spektaklis/230481620456973

Užsakykite bilietus dabar - bilietai.lt

Komentarai

Vardas: Lina [2017-02-27 17:39:23]
Komentaras: Labai norėjau keliauti. Atėjau nieko nesitikėt... juokingai daug išgyvenau ir žkaip grįžau į save, ir į aplinką kurioje esu ir neesu. Praėjo kažkiek laiko ir šiandien sakau ačiū. Vertingus dalykus kuriate!
Vardas: Vita [2017-02-22 11:29:37]
Komentaras: Likom sužavėti su vyru, kažkas kitokio ir naujo! kiekvienam verta atitrūkti nuo kasdienės rutinos ir patirti tokius artimus ir pažįstamus jausmus. Rekomenduoju!
Vardas: Austeja [2017-02-18 18:17:42]
Komentaras: Sis spektaklis buvo mano netiketas atradimas!! Uzburiantis ir leidziantis atsipalaiduoti ir tuo paciu patiketi , kad gali teleportuotis is vienos vietos i kita! Atrodo neimanoma kad vien merginos gali isgauti tokius garsus! Super! Visiems rekomenduoju isgirsti si spektakli! Laimes, nerimo, baimes ir susizavejimo siurpuliukai garantuoti!!!
Vardas: Vija [2017-02-09 09:24:25]
Komentaras: KOdėl trinate neigiamus komentarus ir taip apgaudinejate publiką, palikdami tik vieną nuomonę apie "nuostabų" spektaklį? Nesąžininga taip lupikautio ir apgaudinėti žiūrovus.
Vardas: Audronė [2016-02-28 17:07:11]
Komentaras: Nuostabus spektaklis - kiekvienas jį "pamatėme" savaip ir atradome save. Unikalus kūrinys!

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija