JAUČIO TROBELĖ

„Jaučio trobelė“ – tai spektaklis, kuris kviečia šeimas kuo daugiau laisvalaikio praleisti kartu su vaikais. Ir ne bet kaip, o prasmingai: susipažįstant su lietuvių liaudies tautosaka ir vyravusiomis tradicijomis; klausant kokybiškos muzikos ir stebint žaismingai pasakojamą istoriją. Spektaklyje – folkloro atlikėja Veronika Povilionienė, kartu su gausia kūrybine trupe, seka lietuvių liaudies pasaką apie jautuką-kalvį, jo namo statybą, bei nuotykius su miško žvėrimis.  Čia ypač laukiamos jaunos šeimos, kurios galbūt  pirmą kartą apsilankys teatre su savo mažyliu.

Spektaklio metu bus pristatyta šio projekto edukacinė knygelė su kompaktine plokštele, kurioje įrašytas pasakos garso takelis. Knygelėje rasite ne tik kompaktinę plokštelę, bet ir pasakojimus, nuotraukas apie senovės lietuvių amatus ir mūsuose vyravusias liaudies tradicijas. Spektaklio ir knygelės CD garso takelyje atskiras scenas jungia žaismingi muzikiniai intarpai, dainos, žaidimai, smulkiosios tautosakos elementai ir originalios šiuolaikinių kompozitorių kūrybos dainos.

„Žaiskime pasaką“ kūrybos skrynią sudaro spektaklių premjeromis pažymėtos ir CD formatu išleistos pasakos „Vištytė ir gaidelis“, „Dangus griūva“, o projektas “Čiulba ulba ūbauja”, o dabar ir „Jaučio trobelė“ –  išleisti ir knygelės su CD pavidalu.

Ateikite, pamatykite, išgirskite ir sužinokite daugiau!

 

Užsakykite bilietus dabar - bilietai.lt

Komentarai

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija