Premjera / NUOSTABŪS DALYKAI. TEATRAS KITAS KAMPAS

Teatras „KITAS KAMPAS" / premjera „NUOSTABŪS DALYKAI"

Režisierius - Kirilas Glušajevas

Dailininkas - Antanas Dubra

Kompozitorius - Dmitrij Golovanov

Vaidina - Martynas Nedzinskas

Ar jūs pasiruošę sukurti savo gyvybiškai būtinų gyvenimo malonumų sąrašą režisieriaus Kirilo Glušajevo ir aktoriaus Martyno Nedzinsko premjeriniame spektaklyje „Nuostabūs dalykai“ pagal Duncan Macmillan pjesę? Vasario 11, 12 dienomis „Nuostabius dalykus“ pristato vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje „Kitas kampas“.

„Nuostabūs dalykai“ – tai pjesė - žaidimas, pjese improvizacija, linksmiausia pjese apie liūdesį arba pati linksmiausia drama, taip galėčiau apibudinti šią pjesę, sako režisierius K. Glušajevas. O prieš publiką visiškai vienas stos Auksinio scenos kryžiaus laureatas, tikroji šiuolaikinio Lietuvos teatro žvaigždė ir teatrinės improvizacijos virtuozas Martynas Nedzinskas. Kai kurie žiūrovai taps lygiaverčiais jo partneriais ir suvaidins mokytoją, gydytoją, net tėvą.

Įsivaizduok – tau septyneri. Tėtis pasako, kad mama ligoninėje. Ir tada tu sukuri nuostabių dalykų, dėl kurių verta gyventi, sąrašą. Prieš keletą metų parašytoje stulbinančio pasisekimo sulaukusioje pjesėje dramaturgas Duncanas Macmillan‘as (UK) primygtinai rekomenduoja kitų šalių teatro kūrėjams adaptuoti „Nuostabių dalykų“ faktus, specifinius niuansus šalies, kurioje vaidinamas spektaklis, realybei.

 Režisierius K.Glušajevas yra įsitikinęs, jog tik tokio masto ir didžiulės talento jėgos kupinas aktorius kaip M.Nedzinskas gali susidoroti su rimta atsakomybe ir menine užduotimi – įtikinti savo vaidinamo herojaus pavyzdžiu, jog verta vieną kartą suskaičiuoti viską, dėl ko verta gyventi. Maža to – aktorius turi meistriškai suvaldyti keletą skirtingiausių teatrinių žanrų – nuo stendapo, improvizacijos teatro iki gilaus, tikro psichologinio teatro. Lietuviškų „Nuostabių dalykų“ kūrėjai tiki, kad tik šioje unikalioje žanrų jungtyje gali gimti maksimaliai žiūrovus įtraukiantis teatras.

K.Glušajevas: „Tik pradėjus skaityti pjese iškart pasidarė aišku, jog ji privalo būti pastatyta KITAME KAMPE. Mes pagaliau parodysime žiūrovams, kad improvizuoti galima ir apie labai rimtus dalykus. Kaip bebūtų keista net tada galim išlikti geros nuotaikos ir skleisti gerą žinią – gyvenimas kupinas nuostabių dalykų, tereikia į juos įsižiūrėti, įsiklausyti, palytėti.“

 

Užsakykite bilietus dabar - bilietai.lt

Komentarai

Vardas: Gintarė [2018-05-29 07:59:45]
Komentaras: Improvizacijos nestokojantis ir žiūrovus įtraukiantis spektaklis, paliečiantis kažką giliai viduje. Ačiū Mažajam teatrui, Kirilui ir Martynui, rytais vėl pradėjau keltis su šypsena, nes tai irgi nuostabus dalykas! 100323 stovėti stotelėje laukiant autobuso ir klausytis kaip čiulba paukščiai... ect... visas džiaugsmas juk tikrai mažuose dalykuose :)
Vardas: Tiesiog [2018-05-28 10:59:43]
Komentaras: Stiprus, jaudinantis ir gilus spektaklis!!! Nuostabi vaidyba, muzika ir viso to pateikimas, pavyzdys, kaip galima be "gruzo" kalbėti apie labai gilius ir sunkius dalykus. Kaip gaila, kad prieš daugelį metų man niekas nepadėjo kurti to nuostabaus dalykų sąrašo...Ačiū nuostabiai komandai už jaukų ir šiltą vakarą:)
Vardas: Valentina [2018-05-27 22:22:09]
Komentaras: Labai ačiū keturiems šauniems vyrams už "Nuostabius dalykus".Martynas Nedzinskas tikrai parodė, kad yra vertas Auksinio scenos kryžiaus laureato vardo. Nuostabus vakaras.
Vardas: Eglė [2018-05-23 19:47:04]
Komentaras: Labai daug emocijų sukėlęs spektaklis, nuo juoko iki ašarų... Primena, kad reikia vertinti mažus dalykus gyvenime. Ačiū aktoriui už šį jautrų priminimą.
Vardas: Ingrida [2018-02-13 07:37:29]
Komentaras: NEREALU!!!! Lenkiame galvą prieš unikalų, nepakartojamą pagrindinio ir vienintelio vaidmens atlikėją-AKTORIŲdzinską! Jautri, aktuali nūdienos tema, pateikiama super apgalvotai ir taikliai.

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija