Muzikinė pasaka „Dangus griūva“

Muzikinė pasaka „Dangus griūva“

Gegužės 29 d. (sekmadienį) 10.15 ir 12.00 val.

Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre (Gedimino pr. 22, Vilnius)

Atnaujintas „Strazdanėlių“ muzikinis vaidinimas „Dangus griūva“ į sceną sugrįžta lygiai po 10 metų, ir yra sukurtas ne tik scenai, bet ir kompaktinėje plokštelėje. Muzikinę pasaką seka ir dainuoja dainininkė Veronika Povilionienė, o jai padeda profesionalūs aktoriai, atlikėjai, bei ankstyvojo ir ikimokyklinio ugdymo mokyklėlės ir darželio „Strazdanėlės“ vaikai, jų mokytojai.

Eidami pasakos labirintais sutikti jos herojai save pristatys ir istoriją pasakos dainelėmis, vizualiomis žaismingomis režisūrinėmis scenomis. Ne tik išgirsite kaip vaikai katinėliais miauksi, šunimis loja, kalakutais burbuliuoja, žąsimis gagena, kiškeliais striūkauja, kumeliukais žvingauja, meškomis ūtatuoja, bet ir kuo vienas nuo kito skiriasi, bei kokiomis savybėmis pasižymi. Pasakos muzikinė versija paremta vaikų liaudies dainomis, žaidimais, smulkiąja tautosaka bei originalia kūryba. Muziką kūrė Petras Kričena ir Sonata Latvėnaitė – Kričenienė. O gyvai įgrojo Skirmantas Sasnauskas (dūdmaišis), Rūta Zubrienė (fleita), Edvinas Zubrys (klarnetas), Petras Kričena vyresnysis (cimbolai), Tomas Kulikauskas (perkusija), Simona Kazakevičiūtė (smuikas, altas).

Lietuvių liaudies pasaka „Dangus griūva“ tai – antroji kūrybinio ciklo „Žaidžiame pasaką“ dalis. Šį kūrybinį ciklą sudaro keturios pasakos „Vištytė ir gaidelis“, „Čiulba ulba ūbauja“, „Jaučio trobelė“.

Projekcijos dailininkai – Julija Stonytė, Viačeslavas Maliuchinas

Režisieriai – Gintarė Latvėnaitė, Sonata Latvėnaitė – Kričenienė

Projekto autoriai – Sonata ir Petras Kričenos

Kūrybinė grupė – Ilona Kvietkutė, Kristina Jasiukonytė, Lina Beržinienė, Jurgita Guževičienė, Giedrė Žukienė.

 

Užsakykite bilietus dabar - bilietai.lt

Komentarai

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija