Kikagaku Moyo Vilnius

Nauja teatro kūrybinė erdvė „Kvartalas“ jau rugsėjo 2-ąją atveria duris naujam sezonui, su japonų grupės Kikagaku Moyo koncertu. „Kvartalas” – kūrybinė erdvė, kurioje siekiama suburti ir skatinti eksperimentinio teatro, muzikos, performanso bei kitas netradicines veiklas neoficialioje aplinkoje: su maistu, jei alkanas, gėrimais, jei ištroškęs ir naktiniais šokiais – jei ką. „Kvartalas” – tai fizinė erdvė, turinti mentalinius parametrus, buvęs teatro dekoracijų sandėlis, vartus atvėręs Tarptautinio teatro festivalio „TYLOS!”16 metu.

Kikagaku Moyo / 幾何学模様 grupė susikūrė 2012-tų metų vasarą, kai dėl skundų, sulauktų iš kaimynų Tokyo daugiabutyje, Go Kurosawa ir Tomo Katsurada buvo priversti išeiti groti į gatvę. Su bosistu Kotsu Guy jiedu susipažino, jam beįrašinėjant užkandžių aparato skleidžiamus garsus savo naujam projektui, o gitaristas Daoud Popal studijavo tame pačiame universitete kaip ir Tomo. Go brolis Ryu sitara mokėsi groti Kalkutoje, Indijoje. Tai, kas prasidėjo kaip laisvas muzikos bendraminčių kolektyvas, labai greitai išaugo į glaudžią multi-instrumentalistų grupę.

Nuolatinės gastrolės po Australiją, JAV, Didžiąją Britaniją ir Europą grupei užtarnavo gerą gyvų pasirodymų reputaciją bei nuolatinį fanų palaikymą visame pasaulyje. Per tris metus Kikagaku Moyo sugebėjo išleisti tris LP plokšteles ir sukurti singlus kartu su Moon Duo ir Kinski.

Vokalas/Gitara: Tomo Katsurada

Gitara: Daoud Popal

Sitaras/Vargonai: Ryu Kurosawa

Bosinė gitara: Kotsuguy

Būgnai/Vokalas: Go Kurosawa

Vieta: kūrybinė erdvė „Kvartalas“, Labdarių g. 3C

Laikas: rugsėjo 2 dieną, 22 val.

Bilietai: 10 EUR, įsigyti galima prie įėjimo prieš renginį arba išanksto strcamp.org/tickets

 

Užsakykite bilietus dabar - https://www.facebook.com/events/1051305124955467/permalink/1084370998315546/

Komentarai

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija