Sielos virtuvė

"Sielos virtuvė" yra komiškai tragiškas muzikinis spektaklis, inspiruotas Džimo Morisono kulto, bei „The Doors“ muzikos.

 

Septyni jauni žmonės yra užstrigę virtuvėje kurioje vyksta nesibaigiantis "tūsas". Ši vituvė yra Džimo Morisono, turbūt iki šiol, vieno didžiausių pop-kultūros stabų, virtuvė. Jie visi save laiko "meninikais", nors tai ką jie daro nėra nei orginalu, nei autentiška. Tai tik jų idealizuotų herojų kopijavimas, bet jiems kartu taip gyventi yra linksma. Linksmybės tęsiasi tol kol jie susiduria su tikrumo noru, bei savo asmeninėm ambicijom. Jie nori ištrūkti iš sielos virtuvės, - peržengti save ir atrasti tą „kažką“ už uždarų durų.

 

„Vandenyno Dirbtuvės“ atidaro pirmą savo sezoną Ainio Storpirščio, trigubo „Auksinių scenos kryžių“ lauriato, režisuota Austėjos Lunskytės-Yildiz pjese „Sielos virtuvė“. Jaunas teatras kviečia kartu atrasti tai, kas už tų uždarų durų. ...nes mes visi dažnai būnam Džimai – idealizuotų stabų prastos kopijos – neįgalinčios rasti savęs. Einam kartu ieškoti!

Užsakykite bilietus dabar - www.tiketa.lt/LT/sielos_virtuve_15169

Komentarai

Vardas: Neringa [2017-01-18 14:26:10]
Komentaras: Labai patiko, įtraukiantis spektaklis, kuriame visko pilna ir komedijos ir dramos. Panašu, kad aktoriai tiki tuo, ką vaidina. Eičiau dar kartą.
Vardas: Alma [2016-11-19 23:59:57]
Komentaras: Puikus spektaklis. Labai norėtųsi ilgesnių plojimų...... :)

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija