„Usaginingen“ pasirodymas

 Japonijos-Baltijos dizaino savaitė „Made In Japan“ kviečia į netikėtumų kupiną „Usaginingen“ pasirodymą

Vilniaus mažajame teatre koncertuosiantys Shinichi bei Emi Hirai dėmesį iškart atkreips unikaliais, savo pačių kurtais instrumentais „ta-co“ ir „shibaki“. Pirmasis skirtas vizualinei „Usaginingen“ performanso pusei. Jame sumontuota vaizdo kamera bei veidrodinis piešimo stalas, ant kurio su vandeniu maišomi dažai bei granulės kuria įspūdingą reginį, projektoriaus pagalba matomą visiems žiūrovams. Visa tai įgarsina verpimo stakles primenantis „shibaki“, kurį sudaro perkusija, būgnai bei MIDI klaviatūra.  

Šių netradicinių elementų ir japonams būdingos estetikos dėka „Usaginingen“ pelnė ne vieną apdovanojimą įvariuose šiuolaikinio meno festivaliuose. Per pastaruosius kelis metus duetas aplankė beveik 50 miestų skirtinguose žemynuose ir sužavėjo kultūros renginių lankytojus Vokietijoje, Islandijoje, Belgijoje, Kanadoje bei kitose pasaulio šalyse.  Visi jie turėjo galimybę atsidurti „Usaginingen“ kūrybinio verpeto epicentre ir pasijusti neatsiejama performanso dalimi. 

Kartu su svečiais iš Japonijose taip pat pasirodys Eglė Sirvydytė, kurios balsas papildys įmantrų „Usaginingen“ performansą ir taip simboliškai atskleis esminę „Made In Japan“ misiją – vienoje erdvėje sujungti Lietuvos bei Japonijos kūrybinį potencialą.    

Spalio 5 d., 19:00 Vilniaus mažajame teatre

Bilietus platina Bilietų pasaulis

 

Užsakykite bilietus dabar - www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/usaginingen-japonija-ir-egle-sirvydyte--vilniuje-197942/

Komentarai

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija