NIUJORKIETIŠKAS DŽIAZAS: Kęstutis Vaiginis Quartet feat: JD Walter (Lietuva - JAV)

Kęstutis Vaiginis - saksofonai
JD Walter - vokalas
Dave Allen - gitara
Boris Kozlov - kontrabosas
Donald Edwards - mušamieji

Išskirtinė Lietuvos džiazo muzikos gerbėjams  Niujorkietiško džiazo dozė.

Visus bičiulius, draugus ir muzikos mylėtojus kviečiu į ypatingą koncertą, kuris įvyks šių metų lakričio 30 dieną Valstybiniame Vilniaus Mažąjame Teatre. O ypatingas šis renginys bus tuo, kad be jau pamėgtų, gerai žinomų ir nebe pirmą kartą Lietuvoje viešinčių muzikantų iš New York'o : Dave Allen - gitara, Boris Kozlov - kontrabosas, Donald Edwards - mušamieji, už kuriuos kalba jų vardai, minimi Grammy apdovanojimuose, muzikos kritikų recenzijose, žymiausiuose džiazo festivaliuose, šįkart prie Kęstučio Vaiginio kvarteto prisijungia išskirtinio balso vokalistas JD Walter. Savo karjeroje JD Walter yra išleidęs net 7 autorinius albumus, o muzikine scena yra dalijęsis su tokiais žymiais vardais kaip : Randy Brecker, Nicholas Payton, Jean-Michel Pilc, Tom Harrell, Bill Evans, Dave Liebman, Christian McBride, Greg Hutchinson, Eddie Gomez ir kitais.

Džiazo muzikos gurmanų laukia neeilinė dovana – ryškiausio kalibro scenos vardai iš JAV pakvies autentiškam susitikimui lapkričio mėnesį. Legendine Niujorko džiazo muzika dalinsis ,,Kęstutis Vaiginis Quartet” feat: JD Walter - bendras JAV ir Lietuvos projektas, kurio dėka klausytojai turės retą galimybę vienoje scenoje išgirsti pasaulyje plačiai kritikų pripažintus atlikėjus Dave Allen (gitara), Boris Kozlov (kontrabosas), Donald Edwards (mušamieji), Kęstutį Vaiginį (saksofonai) ir kviestinį svečią JD Walter (vokalas).

,,Projekto partneriai yra iš Niujorko miesto, kur gimsta džiazo tendencijos, diktuojančios naujausias muzikines madas. Šio projekto dalyvius dažnai sutiksime tarp stipriausių džiazo pasaulio vardų. Muzikantai jau ne vieną dešimtmetį stebina muzikos kritikus iš pasaulinės džiazo scenos elito. 

Virtuoziški, kritikų vertinami, tituluoti, bet kartu ir  nuoširdumu bei paprastumu paperkantys džiazo meistrai žiūrovui padovanos nepamirštamą, energija pulsuojantį  niujorkietišką džiazą, kurio akimirkos dar ilgai išliks kiekvieno atmintyje.

 

 

 

Užsakykite bilietus dabar - www.tiketa.lt/LT/niujorkietiskas_dziazas__kestutis_vaiginis_quartet_feat__jd_walter__lietuva__jav_15560

Komentarai

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija