MANO BATAI BUVO DU

Renginio datos
2018-09-23 12:00

Valstybinis Vilniaus mažasis teatras pristato unikalų spektaklį „Mano batais buvo du“ skirtą vaikams nuo 2 iki 8 metų. Spektaklis „Mano batai buvo du“ sukurtas žaidimo principu, jame skamba gyvai aktorių Gintarės Latvėnaitės, Indrės Patkauskaitės, Jokūbo Bareikio ir Tomo Rinkūno atliekamos dainelės pagal populiarią ir šiek tiek mažiau žinomą lietuvių poetų kūrybą. Tai pamokantis smagus vaidinimas apie draugystę ir apie tai, ką gali iškrėsti vaiko neprižiūrimi daiktai. Įsivaizduokite, jei vieną dieną įsižeidęs žmogeliuko batas iškeliautų... tiesiai į dangų. Žmogeliukui ir jo draugams neliks nieko kito, kaip tik traukti ieškoti dingusio bato. O šioje kelionėje, be jokios abejonės, draugai patirs daugybę nuotykių!
Spektaklio idėjos autorė ir režisierė Gintarė Latvėnaitė prisipažįsta, jog mintis kurti spektaklį „Mano batai buvo du“ jai kilusi, pastebėjus, kaip jos metukų sūnus susidomėjęs žaidžia su prieškambaryje sustatytais batais. Šios patirties įkvėpta aktorė pabandė kurti nedideles improvizacijas „batų tema“. Gintarė Latvėnaitė įsitikinusi, kad vaikams kur kas įdomiau žaisti su batais negu su įmantriais žaislais. Batai talentingos aktorės ir rūpestingos trijų vaikučių mamos sukurtame spektaklyje pavirs telefonu, laivu ir dar daug kuo. Aktoriai vaikus kvies kartu dainuoti įvairių muzikinių stilių daineles, sufleruoti sceninius sprendimus, o mažieji žiūrovai, drauge su spektaklio veikėjais ieškodami dingusio bato, mokysis spręsti dideles mažų žmonių problemas.

 

Užsakykite bilietus dabar - bilietai.lt

Komentarai

Vardas: Justina [2018-04-09 10:58:26]
Komentaras: Ko gero, pats geriausias spektaklis vaikams, kurį esu mačiusi! Nepriekaištinga vaidyba, puikus scenarijus. Dėkoja ir vaikai, ir tėveliai! :)
Vardas: Jurgita [2017-12-18 11:15:07]
Komentaras: Puikus, nuotaikingas, "šiltas" spektakliukas įtraukiantis ir žiūrovus, labai patiko dukrytei, man taip pat... Aktoriai puikūs... Ačiū už geras emocijas!
Vardas: Jurgita [2017-11-06 17:41:59]
Komentaras: Ačiū, aktoriams už nuostabu vaidinima, perteikima, atmosfera :))))
Vardas: Justina [2017-11-05 17:21:35]
Komentaras: Puikus spektaklis! Visi puikiai praleidome sekmadienio popietę. Įdėmiai žiūrėjo vaikai, nuoširdžiai juokėsi mama. Kaip ir spektaklio herojus su savo pora batų ketino eiti skanumynų į kavinę, taip ir mums teko ieškoti skanėstų teatro kaimynystėje. Ačiū
Vardas: Nadia [2016-11-13 20:42:19]
Komentaras: Labai geras spektaklis, patiko tiek sūneliui , kuriam 1,9 m, tiek mamai. Ačiū Gintarei- Jūs nuostabi!
Vardas: Erika [2015-01-09 10:51:43]
Komentaras: Labai laukiame šio spektaklio...
Vardas: Žiūrovai [2014-01-19 21:08:56]
Komentaras: Buvom su šeima, labai patiko:) ačiū!
Vardas: Goda [2013-01-27 15:17:17]
Komentaras: Puikus spektaklis, laisva improvizacinė dvasia, tiesa, kartais sunku rasti ryšius tarp epizodų, bet vistiek labai smagu.
Tik: gal galima kaip nors išvengti grubių kalbos klaidų :) pvz., vietoj 'gaunasi' sakyti 'pavyko', nevartoti 'kad' su bandratimi, sakyti ne pas yra daug kišenių, o tas ir tas turi daug kišenių?
Labai ačiū, šiaip dukrytei labai patiko ir mamai taip pat :)

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija