KITAS KAMPAS

Vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje KITAS KAMPAS pradeda naują sezoną.

Gero humoro dozė su šia aktorių kompanija yra garantuota – daugiametė patirtis leidžia tai skelbti garsiai ir viešai. Juoko ašaros tryško penkis sezonus, o šeštasis nusimato dar smarkesnis.

Tiesa, aktoriai po vasaros gįžta šiek tiek pasikeitę: jei mokiniai po vasaros ištįsta, tai aktoriai... pasensta.  Jie to neneigia, tačiau pabrėžia, kad humoras pas juos yra užkonservuotas, tad jo užteks visiems ir dar liks ateities kartoms.

„Humoras amžiaus neturi“, – pabrėžia aktorius Audrius Bružas ir primena, kad „Kito Kampo“ spektakliai yra skirti jaunimui iki 99 metų.

Gero humoro dozės yra dozuojamos atsakingai. Tad nuo rugsėjo „Kitas Kampas“ grįžta į teatrą, kur jaučiasi geriausiai, arčiausiai savo gerbėjų ir žada žiūrovams dozę – gero humoro dozę.

Vaidina: Andrius Žebrauskas, Audrius Bružas, Balys Latėnas, Kiril Glušajev, Mantas Vaitiekūnas, Martynas Nedzinskas, Dmitrij Golovanov.
 
Trukmė – 80 min.

Organizatorių informacija

Užsakykite bilietus dabar - bilietai.lt

Komentarai

Vardas: Edita [2017-11-08 20:52:15]
Komentaras: Stebejau improvizacijos kovas, labai megejiskai tai atrode. Pasiilgau senuju aktoriu ir ju profesionalumo.
Vardas: Rūta [2014-01-13 10:05:17]
Komentaras: 2014.01.12 buvau teatrinėse improvizacijose ir didžiausius komplimentus ir linkėjimus siunčiu Martynui Nedzinskui ir Kirilui Glušajevui- SUPER!!!!! Ačiū už juoko ir geros nuotaikos dozę ;)

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija