Juozo Erlicko Programa - ne visi namie

Juozas Erlickas lietuvių poetas, rašytojas, dainininkas, ironijos klasikas. Gimė Josefo Stalino mirties dieną 1953 m. kovo 3 d. Svirkančiuose (Akmenės r.). Mokėsi Viekšnių vidurinėje mokykloje. 1971-1975 m. studijavo lituanistiką Vilniaus universitete.

1979 m. išleidžią pirmąją humoreskų knygą „Kodėl“. Kitas kūrinys pasirodo 1987 m. „Raštai ir kt. (humoreskos, humoristiniai eilėraščiai ir pjesės)“. 1995 m. pradeda dirbti dienraštyje „Lietuvos rytas“. 1997 m. tampa Nacionalinės premijos laureatu.

Juozo Erlicko tekstų tematika – lūžio epocha, sovietinės imperijos griūtis ir Nepriklausomos Lietuvos Respublikos kūrimasis, žmonių pastangos prisitaikyti prie naujos tikrovės, atotrūkis tarp valdžios ir visuomenės gyvenimo. Jo kūryba - negailestingai ironiškas ir todėl ryškiausias šio pereinamojo etapo metraštis.

Šitoje Programoje vėl susitiksime su pamiltais herojais – Juozapu, Daumantu ir Vytautu, šįsyk labai pasikeitusiais. Juozapas, jau atgavęs atmintį, prisimena viską, kas jam buvo nutikę ir drąsiai pasakoja žiūrovams. Tai labai nepatinka Daumantui ir Vytautui, kurie galbūt yra tikrieji Juozapo nesėkmių ankstesnėse programose kaltininkai. Negana to – paaiškėja, kad Juozapas laukia žiūrovės, kuri žino dar daugiau. Bet ar ji yra salėj? O programa turi baigtis jau po dviejų valandų!.. Ar paaiškės, kodėl anąsyk nesusirinko žiūrovai? Ko griebsis Juozapo priešai, bandydami sužlugdyti ir šitą programą?

Vytautas griebia smuiką ir dalis žiūrovų vėl nusigręžia nuo Juozapo...

Kieno pusėj bus Daumantas? Kas jį sieja su ta, kur penkta iš kairės? Ar ne jinai yra toji, kuri žino Juozapo paslaptį?..

Visa tai – rūsčių istorinių įvykių fone: rusai jau užkulisiuose!

Įtampa auga...

 

Užsakykite bilietus dabar - bilietai.lt

Komentarai

Vardas: Mantas [2016-03-24 22:22:19]
Komentaras: Reiktų atsisakyti sintezatoriaus ir naudoti gyvus instrumentus.
Vardas: zebediejus [2015-02-04 12:21:10]
Komentaras: Juozapai, linkiu Tau gero koncerto rytoj, vasario 5tą. Ketvirtadienis- gera diena.
Iki pasimatymo, mylimas mūsų Raštininke, Klasike, Poete ir Aiškiaregi,- kožną kartą kitoks, nes n e p ak a r t o j a m a s.
Vardas: zebediejus [2014-11-22 12:24:24]
Komentaras: Eikim pažiūrėt i Erlicką ne namie, įdomu- kas ta Penktoji iš kairės? Jei tos Penktosios nebus, bus gerai ir ankstesnės keturios iš dešinės
Vardas: eami [2014-02-21 10:12:19]
Komentaras: (kažkaip blogai išsisiuntė -atsiprašdėl -pasikartosiu)Aš nežinau ar jis- r daug jau mes "taškomės" ir Klasikais ,ir Elitu,nuvalkiodami pačią esmę.Bet Erlickas - nuostabus: taiklus, nestandartinis ir pasakantis labai daug net vienu sakinu su nepakartojamom ironijos ir autoironijos spalvom.Jį reikia pajusti,mokėti išgirsti, toks jis jau jis paprastas :)...LABAI mėgstu šį meniniką.
Vardas: eami [2014-02-21 10:05:43]
Komentaras: aš nežinau ar jis s per daug pripratom prie "elito" ir netikrų "klasikų'...Bet Erlickas - nuostabus: taiklus, nestandartinis ir pasakantis labai daug net vienu sakinu su nepakartojamom ironijos ir autoironijos spalvom.Jį reikia pajusti,mokėti išgisti ar BAI mėgstu šį meniniką.
Vardas: nuolatinis [2013-12-13 01:27:52]
Komentaras: ziurovas Erlickas nemeluoja nuo tol kai tik pirmasyk plunksna i nagus pagavo.O dabar -ir dainuoja ,ir patsai sau rezisuoja. O ka daryt, kad nieks kits t mes, Juozapai, Tave kozna diena savyje pasirezisuojam. Todel dar ir esam. Gyvuok, Jozi. Mes su Tavim.
Vardas: kindziulis [2013-12-07 19:43:45]
Komentaras: Tik žemai puolę intelektiškai keliantys save žmogėnai nesupranta Erlicko,tai klasikas iš didžiosios raidės,dar bando kažkas niekinti ši puikų klasika,tai tie tegul ir teklauso lai politikų pažadų,tegul pyksta ant blogo gyvenimo,o ERLICKAS nuoširdžiai pasijuokia iš tokių bukapročių,taip atverdamas mums akis-kokiame mes ŠŠŠ.... k kalbeti ir dejuoti temoka bukapročiai,užmerktomis LICKAS ŠAUNUOLIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vardas: lina [2013-12-03 13:42:14]
Komentaras: Dievinu šį mūsų gyvąjį klasiką. Ne kiekvienam suprasti jo žodžius. Ir niekas nemoka pasakyti taip, kaip jis. Būtinai eisiu į renginį.
Vardas: be vardo [2013-10-15 16:28:52]
Komentaras: Labai issamiai viskas paaiskinta. Man atrodo jam paciam reikia atlikti intelekto koeficento patikra, o po to tiesiog pradanginti.
Vardas: mora [2013-10-07 13:14:57]
Komentaras: ir veltui neiciau
1 2 Pirmyn

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija