SELAVY!

Pjesės autorės - VIOLETA SAGAITYTĖ ir NIJOLĖ NARMONTAITĖ

Muzikantai: ANDRIUS KULIKAUSKAS (akordeonas, fortepionas), MARTYNAS SUČYLA (kontrabosas), KASTYTIS ŽUKAUSKAS (saksofonas, fortepionas, gitara), ŽYDRŪNAS MOCKŪNAS (mušamieji).

Visas pjesės veiksmas vyksta vaikystės kieme – tarp išdžiaustytų skalbinių, kurie gali atstoti kino ekraną ir pirmąją „sceninę“ uždangą, pavirsti šešėliniu teatru... Vaikystės kiemas – svajonių kiemas. Čia pirmoji meilė, mergaitės svajonės apie didžiąją sceną!

„Greta Garbo! Sofi Loren! Edith Piaf ! Merlin Monro! Marlene Dietrich! Aš būtinai būsiu tokia, kaip jos! Aš irgi taip galėsiu!

O labiausiai stengiausi būti panaši į ją - Marlen Dietrich. Ji, mano DIEVAITĖ! Pirmą kartą pamačiau ją ekrane – dainavo kareiviams. Drąsi, valinga, garbinama, mylima, laukiama...Ji kalbėjo: Mano brangieji, jūs pavargę, jums baisu, jūs nesuprantate, kodėl žmonėms neužtenka žemių, jūrų, ežerų, milijonų, milijardų... Koks neteisingas pasaulis... Bet kokia laimė, kad yra septynios muzikos natos, kurių užtenka tam visam pasauliui... Tik septynios – o užtenka... Septynių natų stebuklas!“

Žaisminga pjesė pilna nuostabių, gerai žinomų melodijų ir dainų, kurias atlieka aktorė Nijolė Narmontaitė gyvai su gyvos muzikos ansambliu. Muzikantai ne tik gros, bet ir vaidins.

Artimiau pažinus Nijolę Narmontaitę, atsiskleidžia tikrasis nuoširdžios, atviros ir beprotiškai talentingos moters veidas bei nepakartojamas humoro jausmas.

Viena ryškiausių Lietuvos aktorių Nijolė Narmontaitė nuo 1982 metų suvaidino begales vaidmenų. Ji teatro ir kino aktorė. Spektakliai („Meistriškumo pamoka“, „Palaukit, kieno čia gyvenimas?“, „Kapinių klubas“) sulaukė didelės sėkmės ir susidomėjimo ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje bendruomenėje. Žavesys, neišdildomi įspūdžiai, gilios emocijos ir perpildytos žiūrovų salės – visa tai šiandien lydi Nijolę! Tarptautinės gastrolės JAV, Kanadoje, Australijoje, Anglijoje, Danijoje pelnė didelį pasisekimą ir susidomėjimą ne tik aktorei Nijolei, bet ir jos partneriams ir rėmėjams.

Daugiau informacijos rasite: www.narmontaite.lt

Organizatorių inf.

Užsakykite bilietus dabar - bilietai.lt

Komentarai

Vardas: mama [2014-11-27 18:26:52]
Komentaras: perspausta, pervaidinta... primena prastą provincijos saviveiklą
Vardas: Irena [2014-10-29 15:37:44]
Komentaras: Labai geras spektaklis. Nuoširdus, šiltas, paprastas ir suprantamas. Aktorė Nijolė nepaprastai talentinga. Taip pat puikiai derėjo talentingų muzikantų grupė. Nuostabios dainos, muzika, vaidyba. Ačiū !!!
Vardas: Rasa [2014-10-28 17:20:01]
Komentaras: Kada galėtumėm Jus pamatyt Klaipėdoje? Laukiu-nesulaukiu!
Vardas: Violeta [2013-10-19 22:37:40]
Komentaras: Dėkui už nuostabų spektaklį! Nijolė - nepakartojama, nuoširdi, žavi, šmaikšti ir be galo talentinga moteris. Gyvenimas - nuostabus!

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija