1 2 3 4 ... 5 Pirmyn

Eglei Gabrėnaitei – Nacionalinė kultūros ir meno premija 2017-12-12

Kultūros ministerija paskelbė 2017 metų Nacionalinių kultūros ir meno premijų laureatus, tarp kurių ir Vilniaus mažojo teatro aktorė Eglė Gabrėnaitė, įvertinta už sceninio charakterio ryškumą ir profesinį maksimalizmą.

plačiau »

Gruodžio 31-osios vakarą scenoje siaus pūga 2017-12-05

Vilniaus mažasis teatras teatro gerbėjus kviečia į „Maskaradą“, su kuriuo pasitiksime 2018-uosius metus. Rimo Tumino režisuotas spektaklis „Maskaradas“ bus rodomas Lietuvos nacionalinio dramos teatro salėje Naujųjų išvakarėse, gruodžio 31-ą dieną, 18 valandą. Prekyba šventiniais bilietais ir Vilniaus mažojo teatro dovanų kuponais jau prasidėjo.

plačiau »

Scenoje reikia tik vyro, moters ir MEILĖS 2017-12-05

Kirgizų kilmės režisierius Ulanbekas Baialievas Vilniaus mažajame teatre rengiasi premjerai „Dviese sūpuoklėse“. Šis Viljamo Gibsono kūrinys yra santykių drama apie du vienišus žmones, kurie reflektuoja savo patirtį. Tai spektaklis apie dvi vienatves ir neįvykusią ateitį. Premjera jau gruodžio 8, 9, 22 dienomis.

plačiau »

KULTŪROS ĮSTAIGŲ VARTOTOJŲ PASITENKINIMO TYRIMAS 2017-11-28

Šiuo metu atliekamas tyrimas, kurio tikslas išsiaiškinti Valstybinio Vilniaus mažojo teatro žiūrovų  pasitenkinimo lygį teatro teikiamomis paslaugomis.

plačiau »

Dvi nepridengtos vienatvės: Niujorke ir Vilniaus mažajame teatre 2017-11-22

2017 m. gruodžio 8-9 dienomis Vilniaus mažajame teatre pristatoma trečioji sezono premjera – „Dviese sūpuoklėse“. Spektaklį režisuoja – RimoTumino mokinys, kirgizų kilmės režisierius Ulanbekas Baialievas.

plačiau »

Festivalyje „Com.media“ Paulius Ignatavičius buvo pripažintas geriausiu režisieriumi 2017-11-22

Teatro festivalio „Com.media“ finaliniame renginyje Alytuje „Geriausiu režisieriumi“ išrinktas Paulius Ignatavičius, kuris pastatė spektaklį „Europiečiai“.

plačiau »

Spektaklis „Palaukit, kieno čia gyvenimas?“ Žemaitijoje 2017-11-10

Iki šio spektaklio Lietuvoje nebuvo daug kalbama apie eutanaziją. Garsaus režisieriaus J. Vaitkaus spektaklis „Palaukit, kieno čia gyvenimas?“ išprovokavo skaudžią temą, palietė jautrų nervą, paskatino galvoti ir kalbėti apie tai, apie ką kalbėti yra sunku. Artėjant Vilniaus mažojo teatro gastrolėms Žemaitijoje, savo mintimis pasidalino pagrindinį vaidmenį spektaklyje „Palaukit, kieno čia gyvenimas?“ atliekanti aktorė Nijolė Narmontaitė, kuri gimė ir užaugo Tešiuose, o būsimą spektaklį  ji skirs visiems žmonėms, kurie gyvena Telšiuose ir kurie niekada neišdavė šito miesto. 

plačiau »

Žiūrovų dėmesiui - repertuaro pasikeitimai 2017-11-09

 

plačiau »

Svečiai iš Korėjos lankėsi Vilniaus mažajame teatre 2017-11-02

Spalio pabaigoje Vilniaus mažasis teatras sulaukė ypatingų svečių – p. Byunghoon Lee ir Jeongmin Ahn iš Seulo, kurie atstovauja vieną didžiausių teatro festivalių šalyje – Seulo tarptautinį scenos menų festivalį (SPAF). 

plačiau »

Tomas Stirna apdovanotas D.Tamulevičiūtės festivalyje 2017-11-01

 Vilniaus mažojo teatro aktorius Tomas Stirna  buvo įvertintas  D.Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje.  Jis apdovanotas už  geriausią antraplanį  Marinonio vaidmenį spektaklyje „Fantazijus“.  Vilniaus mažasis teatras taip pat  džiaugiasi dviem nominacijomis:  geriausio aktoriaus kategorijoje  Tomas Rinkūnas už buvo nominuotas už Fantazijaus vaidmenį,  geriausios spektaklio muzikos kategorijoje  buvo nominuotas kompozitorius  Giedrius  Puskunigis už  aranžuotes ir grupė „Kabloonak“ spektaklyje „Fantazijus“. 

plačiau »

1 2 3 4 ... 5 Pirmyn

Archyvas

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija