Baigiamasis sezono akordas – spektaklis „Pasikalbėk su manimi eilėmis“

Birželio 21 d. Vilniaus mažasis teatras baigia sezoną spektakliu „Pasikalbėk su manimi eilėmis“. Aktoriai Valda Bičkutė, Jokūbas Bareikis, Virginija Kochanskytė ir  poetas Mindaugas Valiukas pristato   žiūrovams   poetinės improvizacijos spektaklį, kuriuo pratęsia kūrybinių vakarų ciklą – „Susitikimai Vilniaus mažajame teatre".

„Apie viską galima kalbėti eilėmis. Ji veikia tiesiai į širdį. Ji – ir susitikimas su pačiu savimi,  ir dialogas, nepaisant to, kad skaitai jas vienas. Tu perskaitai tai, ką kitas žmogus išjautė ir užrašė, bet tave lygiai taip pat veikia“, –  sako aktoriai Jokūbas Bareikis ir Valda Bičkutė radijo laidoje „Vasaros popietė“.  Jokūbas Bareikis intriguoja, kad pats šio spektaklio smagumas yra netikėtumas: „nei žiūrovas, nei mes patys nežinome, kaip šis spektaklis pavyks, kokia bus jo tema“.  

Kviečiame pasiklausyti  žurnalistės A.Bajarūnaitės pokalbio su Vilniaus mažojo teatro aktoriais apie jų naujausią spektaklį, kuriuo į žiūrovus jie prabyla ... eilėmis, muzika ir dainomis. 

http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013670537/vasaros_popiete_2017_06_13_14_05

 

 

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija