Festivalyje „Com.media“ Paulius Ignatavičius buvo pripažintas geriausiu režisieriumi

Teatro festivalio „Com.media“ finaliniame renginyje Alytuje „Geriausiu režisieriumi“ išrinktas Paulius Ignatavičius, kuris pastatė spektaklį „Europiečiai“.

Šis spektaklis yra netradicinis savo struktūra: medžiaga surinkta iš dokumentinių filmų, Lietuvos politikų pasisakymų,  antikos tekstų ir netgi iš A.Camiu. Spektaklio režisierius kelia esminį klausimą ne tik apie tai, ar mes norime priglobti pabėgėlius, bet ir ar kiekvienas iš mūsų galėtų priglobti save. Būtent šia mintimi ir pradedamas spektaklis, kuriame skamba gyva pankroko muzika, atliekama Vilniaus mažojo teatro aktorių: Elžbietos Latėnaitės, Agnės Kiškytės, Ilonos Kvietkutės, Gintarės Latvėnaitės, Indrės Patkauskaitės.

Spektakliu „Europiečiai“ šiemet buvo atidarytas ir tarptautinis festivalis „Sirenos“, jį žiūrėjo festivalių atstovai iš Prancūzijos (La Rose des Vents and Next festival), Ispanijos (Festival de Otono a Primavera), Anglijos (Birmingham European Festival), teatrų atstovai iš Italijos (Teatro di Roma), Vokietijos (Staatstheater Hannover), Ukrainos, taip pat  Europos šalių teatro kritikai, akademikai, ekspertai, žurnalistai. 

Sveikiname režisierių!

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija