Gruodžio 31-osios vakarą scenoje siaus pūga

Vilniaus mažasis teatras teatro gerbėjus kviečia į „Maskaradą“, su kuriuo pasitiksime 2018-uosius metus. Rimo Tumino režisuotas spektaklis „Maskaradas“ bus rodomas Lietuvos nacionalinio dramos teatro salėje Naujųjų išvakarėse, gruodžio 31-ą dieną, 18 valandą. Prekyba šventiniais bilietais ir Vilniaus mažojo teatro dovanų kuponais jau prasidėjo.

Rimo Tumino spektakliai žiūrovus nuteikia šventiškai, leidžia patirti bemaž vaikiškai tyrą šventės džiaugsmą, tačiau „Maskaradas“, ko gero, pranoksta visus: čia yra ką veikti ir mąstančiam, ir grožio bei humoro ištroškusiam žiūrovui.

Meilės istorija, kurios epicentru tampa pamesta apyrankė, apipinama įvairiausiais personažais - lošėjais, damomis, baroniene, kunigaikščiu, tarnais ir tais, kurių tiksliai neįvardinsi. Tai žmonės, kurie mus supa kasdien, kurie yra tyros meilės tarpininkai ir kenkėjai. Režisieriaus Rimo Tumino „Maskarado“ burtai kyla ne iš kaukių baliaus šėlsmo. Aktorių vaidyba, režisūra, scenografija perteikia vos akimirksnį trunkančią šventę ir nuolatinį jos ilgesį, neapleidžiantį dar ilgai.

Apibūdinti spektaklio atmosferą galima tokiais režisieriaus žodžiais: „Įsivaizduokite, kad esate Sankt Peterburge, kai lauke šaltukas, ledas – kai kur nuvalyta, kai kur labai slidu. Ir tame lede atsispindi žvaigždės. Jūs vaidinate tokioje scenoje, to meto Peterburge, esate tarp to miesto žmonių.“ Šie žodžiai ir labai tiksliai apibūdina patį Rimą Tuminą, kaip kūrėją, ir kartu taikliai nurodo kryptį, apie ką galvoja nuostabūs Lietuvos teatro aktoriai, pagrindiniai spektaklio herojai, išeidami į sceną ir kurdami šventės stebuklą.

Šventinio vakaro žiūrovai turės galimybę scenoje pamatyti šiuos Vilniaus mažojo teatro aktorius: Indrę Patkauskaitę, Ingą Burneikaitę, Arvydą Dapšį, Vytautą Rumšą, Mindaugą Capą, Gediminą Girdvainį, Almantą Šinkūną, Edmundą Mikulskį, Larisą Kalpokaitę, Joną Braškį, Balį Latėną, Jūratę Brogaitę, Rasą Jakučionytę, Viliją Ramanauskaitę, Agnę Kiškytę, Tomą Stirną, Tomą Kliuką.

Naujuosius pasitikime kartu!

Bilietai: http://bit.ly/Maskaradas2017
 

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija