Prisipažinimai Regimantui Adomaičiui: „Aš Jums paskambinsiu tik vieną kartą“

Vilniaus mažajame teatre įvyko jubiliejinis Regimanto Adomaičio vakaras, kuriame dalyvavo Juozas Budraitis, Eglė Gabrėnaitė, Vaiva Mainelytė, Inga Burneikaitė ir daugelis kitų garsių aktorių. Bene labiausiai Regimantą Adomaitį sujaudino  Agnės Šataitės sveikinimas - daina iš 1957 metų kino  juostos „Wild is the Wind“. 

Agnė Šataitė  skaitė ištraukas iš  R. Adomaičio gerbėjų laiškų, kurie publikuojami naujausioje D. Šabasevičienės knygoje „Smėlio pilys“.  Oras virpėjo nuo jautriausių  meilės prisipažinimų:  „Aš Jums paskambinsiu tik vieną kartą ir pakalbėsiu tik 5 min. Aš noriu girdėti Jūsų, Regimantai, balsą, bet noriu, kad jis būtų skirtas tik man vienai“, „Aš pavydžiu visiems, kurie mato ir kalbasi su Jumis. Jau tikrai, geriau būti stalu, lova, kokiu nors daiktu Jūsų kambaryje, ir kiekvieną dieną matyti, gyventi su Jumis, negu taip kentėti, kaip dabar“. 
 
Regimanto Adomaičio jubiliejinio vakaro „Smėlio pilys. Vakaras, skirtas aktoriaus Regimanto Adomaičio 80-mečiui“ įrašas bus rodomas  per LRT kultūrą  vasario 5 dieną, 17 valandą. 
 
 

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija