Virtuali paroda "Regimantas Adomaitis. Visą laiką mane traukė teatras"

Sausio 31 d. žymiam lietuvių kino ir teatro aktoriui Regimantui Adomaičiui sukanka 80 metų. Ta proga Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka parengė virtualią parodą „Regimantas Adomaitis. Visą laiką mane traukė teatras“.

Parodoje apžvelgiama R. Adomaičio biografija, jo kūrybinė veikla Kauno ir Vilniaus teatro scenose, supažindinama su aktoriaus vaidmenimis spektakliuose, filmografija, eksponuojamos fotografijos: vaidybinių filmų kadrai, scenos iš teatro spektaklių, taip pat šeimos nariai, bičiuliai aktoriai, režisieriai. Parodos lankytojai turės progą pamatyti dokumentines apybraižas, TV laidas apie aktorių, o taip pat vaidybinius filmus, TV spektaklius, kuriuose vaidino R. Adomaitis, pateikta leidinių, straipsnių, aktorių, režisierių, kino ir teatro kritikų atsiliepimų bei prisiminimų.

 

Malonios ir įdomios peržiūros!

Parodą parengė Nacionalinės bibliotekos Komunikacijos ir rinkodaros departamento kultūrinės veiklos vadybininkas-vyriausiasis bibliotekininkas Darius Gudelis.


Kviečiame aplankyti virtualios parodos svetainę adresu: http://www.lnb.lt/naujienos/1847-jubiliejaus-proga-virtuali-paroda-apie-aktoriu-r-adomaiti

 

Mus remia:

Balto print Libravitalis Kultūros taryba Lietuvos respublikos kultūros ministerija