Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

Vykdant LR Vyriausybės  reikalavimus  2020-04-05 VMT spektaklis | MANULIUKAI yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus Nordea) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2020 metų gegužės 30 dienos.

 

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę Nordea, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

 

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Manuliukai | ATŠAUKTAS

Vienos dalies spektaklis 6-36 mėnesių vaikams

Režisierė – Gintarė Latvėnaitė-Glušajeva

Idėjos autorė Gintarė Latvėnaitė-Glušajeva

Scenografas ir kostiumų dailininkas Antanas Dubra

Kompozitorė Zita Bružaitė

Judesio meistrė Greta Grinevičiūtė

Šviesų dailininkas Donatas Šimonis

MA Ilona Kvietkutė

NU Gintarė Latvėnaitė-Glušajeva

LIU Božena Aleksandrovič

Artimiausios datos:

Trukmė: 45 min.

Premjeros data: 2019 m. gruodžio 1 d.

Aprašymas:

Ten aukštai aukštai, ant minkštų debesų, yra nuostabi sapnų šalis. Toje šalyje gyvena Ma ir Nu. Spalvoti, gražūs linksmi žmogeliukai – Manuliukai. Jie labai daug pluša, nes kiekvieną dieną vaikams siunčia gražius spalvotus sapnus. Ruošdamiesi darbui Ma ir Nu atsiveža didžiulį vežimą, o čia… Kas gi jų vežimaityje miega? Koks jis keistas: nespalvotas ir jo vardas Liu. Liu, ar tu moki kurti sapnus? Jis nieko nesupranta. Jis net vaikščioti nemoka… Oi, kiek gražaus darbelio laukia Ma ir Nu! Na, pabandyk, Liu! Kelionė prasidėjo.
„Manuliukai“ – tai judesio, muzikos ir spalvų spektaklis 6-36 mėn. vaikams. Spektaklio kūrėjos, naudodamos gestų kalbos principus girdintiems kūdikiams ir mažiems vaikams, siekia mažyliams padėti prisijaukinti emocijas per jų ryšį su spalvomis. Moksliškai įrodyta, kad gestų kalba padeda išvengti nesusipratimų ir efektyviau bendrauti, kol vaikas dar nekalba.
„Manuliukų“ idėjos autorė ir režisierė Gintarė Latvėnaitė-Glušajeva sako: „Noriu padėti vaikams greičiau suprasti šį sudėtingą pasaulį. Tegul jis prasideda nuo spalvų, judesių ir garsų. Tegul jis būna spalvotas ir jausmingas. Noriu, kad bent 45 minutes mamos atsipalaiduotų arba pamatytų savo vaikelį kitokį. Noriu priminti, kad žaidimas gelbsti visose situacijose. Net netyčia išbertos kruopos gali kviesti žaisti!“

Papildoma informacija:

Vaikai iki 3 metų įleidžiami nemokamai, jei jie neužima papildomos sėdimos vietos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .