Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

KVIETIMAS Į AKTORIŲ ATRANKĄ!

2022 m. sausio 6 d.

Informacija

ATRANKA Į JURIJAUS BUTUSOVO SPEKTAKLĮ VILNIAUS MAŽAJAME TEATRE

Paraiškų teikimo laikotarpis: 2022 m. sausio 7 d. – 2022 m. vasario 1 d. 

Vienas įdomiausių Rusijos teatro režisierių Jurijus Butusovas balandžio–gegužės mėnesiais Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre statys spektaklį „Ančių medžioklė“ pagal to paties pavadinimo Aleksandro Vampilovo pjesę. 

Butusovas – teatro režisierius ir pedagogas, 1996 m. baigęs režisūros ir aktorinio meistriškumo studijas Rusijos valstybiniame scenos menų institute. Jo darbai įvertinti svarbiausiais Rusijos teatro apdovanojimais. J. Butusovas – šešiskart Rusijos nacionalinės teatro premijos „Auksinė kaukė“, dukart Sankt Peterburgo aukščiausios teatro premijos „Auksinis sofitas“ laureatas. Taip pat įvertintas „Krištolinės Turandot“, tarptautine K.Stanislavskio, „Žuvėdros“, „Teatralo žvaigždės“ ir kitomis premijomis.

Butusovas yra pastatęs apie penkiasdešimt spektaklių pagrindiniuose Maskvos ir Sankt Peterburgo teatruose, taip pat Lenkijoje, Pietų Korėjoje, Norvegijoje, Danijoje, Bulgarijoje. Lietuvoje žiūrovai turėjo galimybę pamatyti du režisieriaus spektaklius. 

1997 m. Lietuvos nacionalinio dramos teatro (tuomet dar Akademinio) scenoje parodytas „Belaukiant Godo“ pagal S. Beckettą. Tai kritikų ir žiūrovų pripažinimą pelnęs, režisierių ir aktorius išgarsinęs J. Butusovo diplominis darbas, įvertintas aukščiausiu Rusijos teatro apdovanojimu – „Auksine kauke“. 

2013 m. teatro debiutų festivalyje „Tylos!“ rodytas J. Butusovo režisuotas spektaklis „Liebe. Schiller“ pagal F. Schillerio dramą „Plėšikai“ buvo išrinktas geriausiu festivalio spektakliu. 

Ko ieškome?

20–30 metų vyrų ir moterų aktorių, per paskutinius 10 metų (2011–2021 m.) baigusių aktorinio meistriškumo studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ar kitoje profesionalioje aukštojo mokslo institucijoje.

Būsimas spektaklio aktorius turi būti patikimas, sąžiningas, disciplinuotas, visiškai atsiduodantis darbui, nebijantis išbandymų, gebantis atsakingai organizuoti savo laiką.

Ką siūlome? 

Galimybę dirbti ir tobulėti su vienu įdomiausių šių dienų režisierių Rusijoje ir už jos ribų.

Intensyvų, prasmingą, apmokamą darbą. 

Galimybę vaidinti VVMT repertuariniame spektaklyje. 

Ką veiksite?

Atrinkti aktoriai (-ės) kovo 29 d. – gegužės 28 d. repetuos, ruošis premjerai.

Būtina sąlyga atrinktiems aktoriams (-ėms) – atsakingai susiplanuoti laiką repeticijoms. Repetuojama bus antradieniais–sekmadieniais nuo 10 iki 17 val. Likus dviem savaitėms iki premjeros vyks ir vakarinės repeticijos.

Atrankos etapai

2022 m. sausio 7 d. – vasario 1 d. siunčiamas CV, kuriame nurodoma asmeninė informacija, profesinė patirtis (nuotraukos, pristatomasis vaizdo įrašas – showreel’as). Patirtis muzikos, vokalo, šokio, choreografijos srityse būtų privalumas. 

Antram etapui atrinkti kandidatai vasario 3-4 d. į nurodytą el. paštą gaus laišką su režisieriaus užduotimi dalyvauti atrankoje gyvai 2022 m. vasario 8–10 d. (imtinai) Vilniaus mažajame teatre. Gyvos atrankos bus filmuojamos ir vertinamos teatro vadovo patvirtintos komisijos ir būsimo spektaklio režisieriaus. 

Per antrą etapą atrinkti aktoriai bus informuoti 2022 m. kovo 8 d. 

Savo CV, nuotraukas, vaizdo pristatymus iki vasario 1 d. siųskite Kūrybinės dalies vadovei Vitalijai Kot-Macevičienei el. paštu vitalija@vmt.lt

Laiške patvirtinkite, kad visi jūsų  pateikti duomenys yra teisingi.

Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi ir naudojami paraiškos vertinimo tikslais. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra Jūsų sutikimas, kurį mes laikome gautu, kai pateikiate mums paraišką. Duomenų tvarkymo terminas – kol vyksta atranka, bet ne ilgiau kaip 6 mėnesiai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .