Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

Premjera – „Manuliukai“

2019 m. gruodžio 2 d.

Informacija

Režisierė ir aktorė Gintarė Latvėnaitė 2019 m. gruodžio 1 dieną mamas ir kūdikius pakvietė į premjerą „Manuliukai“.  Tai judesio, muzikos ir spalvų spektaklis 6 – 36 mėnesių vaikams.

„Manuliukų“ idėjos autorei ir režisierei Gintarei Latvėnaitei norisi padėti vaikams greičiau suprasti šį sudėtingą pasaulį, o mamoms – atsipalaiduoti ir pamatyti savo vaikelį kitokį. Scenoje kuriamas pasaulis yra iš spalvų, judesių, garsų ir jausmų. Spektaklis „Manuliukai“ suteikia progą prisiminti, kad visose situacijose gelbsti žaidimas. Net netyčia išbertos kruopos gali būti idėja žaidimui!

Pradėjusi kurti šį spektaklį režisierė galvojo apie mamas – tad spektaklis pirmiausia reikalingas joms. Tai jos atsineš savo vaiką į teatrą, tai jos vėl taps mažomis mergaitėmis – tai jos įsileis į save pasaką ir stebuklą.

„Repeticijose buvo daug saulės, juoko, atradimų. Buvome įdomiame kūdikių tyrinėjimo kelyje. Kartais jautėmės kaip kūdikių tyrimo centro mokslininkės. Vis matavome ir svėrėme –  kas tinka ir patinka kūdikiams ir jų tėveliams, ką naudingo galime duoti  jaunai šeimai. Įdomu buvo kurti spektaklį be žodžių. Kiek daug gali išreikšti mūsų kūnas! Ir kūdikiai kalba daug, dar nemokėdami kalbėti. Spalvomis, nuotaikomis, garsais mes kaskart apkabinsime mūsų mažuosius žiūrovus. Ir, be abejo, visi ko nors išmoksime.“

Spektaklyje vadinančios aktorės Gintarė Latvėnaitė, Ilona Kvietkutė ir Božena Aleksandrovič pasakoja apie sapnų šalį, kurioje gyvena spalvoti, gražūs ir linksmi žmogeliukai – Manuliukai. Jie minkšti, šilti ir švelnūs. Jie  spalvoti. Jais galima apsigobti, su jais saugu ir ramu. Jie labai daug pluša, nes kiekvieną dieną vaikams siunčia spalvotus sapnus.

 

 

 

 

Autorė:

Vilniaus mažojo teatro informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .