Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

Moksleivių atostogų metu – papildomi spektakliai „Marti“ balandžio 26 ir 27 dienomis

2019 m. balandžio 10 d.

Informacija

Kviečiame pasinaudoti galimybe pamatyti spektaklį „Marti“ pagal Žemaitę, kuris šiemet sulaukė itin didelio žiūrovų susidomėjimo ir palankių vertinimų.  Balandžio 26 ir 27 dienomis – puiki proga į teatrą užsukti vyresnių klasių moksleiviams, mokytojams, tėvams ir visiems, scenoje pasiilgusiems lietuvių klasikos. Pageidaujant žiūrovams, moksleivių atostogų metu suplanuoti du papildomi spektakliai „Marti“, kur pagrindinius vaidmenis atlieka Eglė Gabrėnaitė, Gediminas Girdvainis, Indrė Patkauskaitė ir Tomas Kliukas. Spektaklio režisierė  – Gabrielė Tuminaitė.

Šio spektaklio premjera įvyko 2018m. spalį ir papildė VMT spektaklių ciklą, vertą vyresnių klasių moksleivių dėmesio. Vilniaus mažajame be „Marčios“ taip pat galima pamatyti: Vaižganto „Dėdės ir dėdienės“ bei Mariaus Ivaškevičiaus „Madagaskaras“.

Spektaklis Marti © VMT_ L. Vansevičienė

 

Autorė:

VMT informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .