Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

Nuo sausio 17 d. renginiuose uždarose erdvėse privaloma dėvėti respiratorius

2022 m. sausio 18 d.

Informacija

Vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministerijos 14 d. paskelbtu nutarimu pranešame, kad nuo ateinančio pirmadienio, sausio 17 d., visi vyresni nei 6 metų amžiaus žiūrovai ir dalyviai bei renginį aptarnaujantis personalas privalo viso renginio uždarose erdvėse metu dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną.

 

Respiratorių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems žmonėms, kurie dėl savo sveikatos būklės respiratorių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei. Tokiu atveju rekomenduojama dėvėti veido skydelį.

FFP2 apsauginės kaukės: nuo ko apsaugo P2 filtras?
Apsaugo nuo vidutinio dulkių lygio.
Apsaugo nuo kietų ir skystų aerozolių.
Didesnė apsauga nei FFP1.
OEL: apsaugo nuo medžiagų, kurių koncentracija yra 12x.
APF: apsaugo nuo medžiagų, kurių koncentracija yra 10x.
Filtruoja mažiausiai 94 proc. ore esančių dalelių. Prasiskverbimas į vidų siekia daugiausiai 8 proc.
FFP2 standarto apsauginės kaukės arba respiratoriai naudojami sveikatos priežiūros specialistų kovoje su gripo virusais. Šiuo metu jie naudojami apsaugai nuo koronaviruso.

 

Dėkojame už supratimą.

Būkite sveiki!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .