Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas
Pranešame, kad renginys VMT spektaklis | 12 GRAMŲ Į ŠIAURĘ yra perkeliamas iš balandžio 21 d. į rugsėjo 12 d. 18:30 val.
Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.
Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Prašymai priimami iki balandžio 30 d.
Grąžinimai bus atlikti per 30 kalendorinių dienų pasibaigus valstybiniam karantinui, o pasikeitus grąžinimo tvarkai informuosime atskiru pranešimu.

 

12 gramų į šiaurę | PERKELTAS iš balandžio 21 d. į rugsėjo 12 d.

Dviejų dalių spektaklis (N-16)

Režisierius – Aleksandr Špilevoj

Pjesės autorius – Aleksandr Špilevoj

Scenografija Barbora Šulniūtė

Kostiumai Rūta Lendraitytė Utalla

Judesys Greta Grinevičiūtė

Muzika "Black Water"

Šviesos Vilius Vilutis

EMA Indrė Patkauskaitė

MARTYNAS Paulius Markevičius

LAURA Gintarė Latvėnaitė

LUKAS Tomas Rinkūnas

Artimiausios datos:
  • 2020 m. rugsėjo 12 d.

Trukmė: 2 val. 30 min.

Premjeros data: 2019 m. gegužės 30 d.

Aprašymas:

Dvi jaunos poros savaitgalį leidžia nuošaliame miško namelyje – savo „šiaurėje“. Gimtadienio šventę sudrumsčia netikėta žinia apie staigią visiems bičiuliams savaip svarbaus žmogaus žūtį. Jie turi pasirinkti: susidurti su tikrove ir prisiimti atsakomybę už save ir savo artimą ar pasilikti begalinėje ir amžinoje „šiaurėje“ – svaigulio bedugnėje. Pamažu skleidžiantis sudėtingiems tarpusavio santykiams, ryškėja pagrindinės spektaklio temos – meilė, gyvenimas ir mirtis. Jos spektaklyje nagrinėjamos pasitelkiant mitologiją ir psichoanalizę, poeziją ir kūniškumą.

„12 gramų į šiaurę“ – naujausias 2019 metų „Auksinio scenos kryžiaus“ laureato Aleksandro Špilevojaus darbas, sukurtas kartu su Vilniaus mažojo teatro aktoriais ir elektroninės muzikos grupe „Black Water“. Tai spektaklis apie meilės, saugumo ir ryšio tarp žmonių paieškas. Ir apie mirtį, kuri visada šalia. „Šiuo spektakliu norėjau praverti suvokimo duris. Už jų yra labai daug meilės. Kiekvienas pjesės veikėjas turi savo meilės suvokimą. Bet ir mirties tema labai svarbi. Kaip išsaugoti meilę sau, žmonėms ir pasauliui akistatoje su mirties neišvengiamybe?“ – spektaklio suvokimo duris praveria dramaturgas ir režisierius Aleksandras Špilevojus.

Spektaklis „12 gramų į šiaurę“ daugiau kaip dviem valandoms nugramzdina į muzikos, šviesų, judesio, intensyvaus veiksmo ir žodžių tėkmę. Tačiau tuo pat metu jis kelia ir esminius egzistencinius klausimus, kviečia permąstyti savo vertybes ir pasirinkimus.

Papildoma informacija:

Amžiaus cenzas: N-16

Spektaklyje naudojama nenormatyvinė leksika, garsi muzika ir blyksinčios šviesos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .