Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

ATSIVERTI. MARTI.

Lukiškių kalėjimo komplekse

Režisierė – Gabrielė Tuminaitė

Pjesės autorė – Žemaitė

Dramaturgė Paulina Pukytė

Scenografas Vytautas Narbutas

Kompozitorius Faustas Latėnas

Kostiumų dailininkė Vilma Galeckaitė-Dabkienė

Grimo dailininkė Dalia Žakytė-Bučienė

Šviesų dailininkas Vaclovas Grinius

KATRĖ Indrė Patkauskaitė

VINGIENĖ Eglė Gabrėnaitė

VINGIS Arvydas Dapšys

VINGIŲ JONAS Tomas Kliukas

PRAEIVIS Daumantas Ciunis

DRIEŽAS, KATRĖS BROLIS Tomas Stirna

KATRĖ Agnė Šataitė

DRIEŽIENĖ Rasa Jakučionytė

KAIMO BOBOS Jūratė Brogaitė, Vilija Ramanauskaitė / Ilona Kvietkutė

Artimiausios datos:
  • 2020 m. rugpjūčio 20 d.

Trukmė: 1 val. 50 min.

Premjeros data: 2018 m. spalio 19 d.

Aprašymas:

Bilietai į ATSIVERTI. renginius:
Į ČIA NEBUS MIRTIES fragmentai: https://bit.ly/2BmBO7R
Į spektaklį MARTI: https://bit.ly/2E1f9ia
Į spektaklį SAVIŽUDIS: https://bit.ly/2CRJAXD
Į spektaklį FANTAZIJUS: https://bit.ly/2WOyQR4

Vakaro programa:
19 val. atidaromos durys
20 val. spektaklio pradžia
Po spektaklio visi norintys kviečiami pasivaikščioti po Lukiškių kalėjimo erdves.

Vilniaus Mažojo teatro pasiruošimą 30-mečio šventei sutrukdęs karantinas, iš pradžių atrodęs kaip kliūtis, padiktavo neįprastą naujo rudens sezono pradžią ir ATSIVĖRIMĄ. Teatro kolektyvas ir žiūrovai ilgą laiką neturėjo progos susitikti įprastoje erdvėje, todėl Vilniaus mažasis teatras nekantraudamas kviečia į unikalią patirtį žadančius spektaklius buvusiame Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime.

Teatro gerbėjai raginami suskubti įsigyti bilietus į Vilniaus mažojo teatro renginių ciklą ATSIVERTI ir pasinaudoti proga išvysti spektaklius „Savižudis“ ir „Marti“, pritaikytus išskirtinei atvirai erdvei.

Rugpjūčio 20 d., ketvirtadienį, Lukiškių kalėjimo kieme bus rodomas režisierės Gabrielės Tuminaitės spektaklis „Marti“. Dar mokyklos suole skaitytas lietuvių rašytojos Žemaitės kūrinys spektaklyje toli gražu neprimena tipiškos kaimo buities iliustracijos. Naujas komandos žvilgsnis, sceninė simbolika ir metaforos kuria siurrealistinę nuotaiką apie į Vingių namus atvykusią Katrę, patenkančią į sapno košmarą, iš kurio išvaduos tik mirtis…

G. Tuminaitė dekonstruoja įprastą Žemaitės įvaizdį ir teatro kalba parodo rašytojos drąsą, modernumą ir laiką pralenkusias mintis. „Lukiškių kalėjimo erdvė ir jos vizualumas neabejotinai sustiprins spektaklio „Marti“ įspūdį. Reginys bus kitoks, nei lankantis teatre“, – sako režisierė G. Tuminaitė, kviečianti į spektaklį, kurį galima pavadinti siaubo pasakojimu, atmosfera primenančiu Alfredo Hitchcocko filmus.

Bilietus rasite čia: https://bit.ly/30uIvxh

Papildoma informacija:

Pirkdami bilietą Jūs sutinkate su šiomis renginio taisyklėmis:

• Esant blogoms oro sąlygoms, prašome pasirūpinti lietpalčiais ir nenaudoti skėčių, kurie užstotų vaizdą kitiems žiūrovams.
• Prašome laikytis saugaus, bent vieno metro, atstumo ir dėvėti veidą dengiančias apsaugines priemones. Raginame laikytis asmens higienos reikalavimų, naudotis dezinfekcinėmis priemonėmis bei saugoti vieniems kitus.
• Lankytojų prašome rūpintis savo saugumu, klausyti savanorių nurodymų, sekti nuorodas, nevaikščioti po vidines kalėjimo erdves savo nuožiūra.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .