Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

ATSIVERTI. SAVIŽUDIS.

Lukiškių kalėjimo komplekse

Režisierė – Gabrielė Tuminaitė

Pjesės autorius – Nikolaj Erdman

Adaptacijos autorius Tomas Stirna

Dailininkė Vilma Galeckaitė-Dabkienė

Kompozitorius Giedrius Puskunigis

SEMIONAS SEMIONOVIČIUS PODSEKALNIKOVAS Daumantas Ciunis

SERAFIMA ILJINIČNA Agnė Šataitė

MARIJA LUKJANOVNA PODSEKALNIKOVA Indrė Patkauskaitė

ALEKSANDRAS PETROVIČIUS KALABUŠKINAS Tomas Rinkūnas

ARISTARCHAS DOMINIKOVIČIUS GRAND-SKUBIKAS Tomas Stirna

KLEOPATRA MAKSIMOVNA Agnė Kiškytė

SPEKULIANTAS Tomas Kliukas

JAUNUOLIS Artūras Dubaka

Artimiausios datos:
  • 2020 m. rugpjūčio 21 d.

Trukmė: 2 val. 30 min.

Premjeros data: 2014 m. spalio 23 d.

Aprašymas:

Bilietai į ATSIVERTI. renginius:
Į ČIA NEBUS MIRTIES fragmentai: https://bit.ly/2BmBO7R
Į spektaklį MARTI: https://bit.ly/2E1f9ia
Į spektaklį SAVIŽUDIS: https://bit.ly/2CRJAXD
Į spektaklį FANTAZIJUS: https://bit.ly/2WOyQR4

Vakaro programa:
19 val. atidaromos durys
20 val. spektaklio pradžia
Po spektaklio visi norintys kviečiami pasivaikščioti po Lukiškių kalėjimo erdves.

Vilniaus Mažojo teatro pasiruošimą 30-mečio šventei sutrukdęs karantinas, iš pradžių atrodęs kaip kliūtis, padiktavo neįprastą naujo rudens sezono pradžią ir ATSIVĖRIMĄ. Teatro kolektyvas ir žiūrovai ilgą laiką neturėjo progos susitikti įprastoje erdvėje, todėl Vilniaus mažasis teatras nekantraudamas kviečia į unikalią patirtį žadančius spektaklius buvusiame Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime.

Teatro gerbėjai raginami suskubti įsigyti bilietus į Vilniaus mažojo teatro renginių ciklą ATSIVERTI ir pasinaudoti proga išvysti spektaklius „Savižudis“ ir „Marti“, pritaikytus išskirtinei atvirai erdvei.

Rugpjūčio 21 d., penktadienį, Lukiškių kalėjimo kieme bus rodomas režisierės Gabrielės Tuminaitės spektaklis „Savižudis“. Spektaklis pastatytas pagal rusų rašytojo Nikolajaus Erdmano pjesę – makabrišką, šiandien skambančią taip pat aktualiai kaip ir 20 a. pirmoje pusėje.

Satyros ir farso kupinas kūrinys pasakoja apie komunaliniame bute su žmona ir uošve gyvenantį Semioną Podsekalnikovą, po ginčo dėl kepeninės dešros nusprendžiantį nusižudyti. „Lukiškių kalėjimas, statytas dar 20 a. pradžioje ir nepakitęs iki šių dienų, kol jame kalėjo ir dirbo žmonės, yra tarsi laiko kapsulė. Tokia struktūra, atmosfera, įtampa, absurdas itin atitinka N. Erdmano dvasią ir spektaklį „Savižudis“, – sako režisierė G. Tuminaitė.

Bilietus rasite čia: https://bit.ly/2DItOyB

Papildoma informacija:

Pirkdami bilietą Jūs sutinkate su šiomis renginio taisyklėmis:

• Esant blogoms oro sąlygoms, prašome pasirūpinti lietpalčiais ir nenaudoti skėčių, kurie užstotų vaizdą kitiems žiūrovams.
• Prašome laikytis saugaus, bent vieno metro, atstumo ir dėvėti veidą dengiančias apsaugines priemones. Raginame laikytis asmens higienos reikalavimų, naudotis dezinfekcinėmis priemonėmis bei saugoti vieniems kitus.
• Lankytojų prašome rūpintis savo saugumu, klausyti savanorių nurodymų, sekti nuorodas, nevaikščioti po vidines kalėjimo erdves savo nuožiūra.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .