Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

ČIA NEBUS MIRTIES

Lukiškių kalėjimo komplekse

Režisierė – Gabrielė Tuminaitė

Scenografijos ir kostiumų dailininkė Virginija Idzelytė

Kompozitorius Faustas Latėnas

Šviesų dailininkas Vilius Vilutis

Videoprojekcijų menininkė Aneta Bublytė

VAIDINA

Jokūbas Bareikis

Jonas Braškys

Jūratė Brogaitė

Inga Burneikaitė

Neringa Būtytė

Mindaugas Capas

Daumantas Ciunis

Arvydas Dapšys

Larisa Kalpokaitė

Tomas Kliukas

Ilona Kvietkutė

Rasa Jakučionytė

Balys Latėnas

Gintarė Latvėnaitė

Edmundas Mikulskis

Vilija Ramanauskaitė

Tomas Rinkūnas

Vytautas Rumšas (jaun.)

Indrė Patkauskaitė

Miglė Polikevičiūtė

Tomas Stirna

Agnė Šataitė

Almantas Šinkūnas

Mantas Vaitiekūnas

Trukmė: 1 val. 30 min.

Premjeros data: 2020 m. rugpjūčio 19 d.

Aprašymas:

30-metį švenčiantis Vilniaus mažasis teatras kviečia į unikalią patirtį – spektaklio „Čia nebus mirties“ fragmentų ir instaliacijų peržiūrą buvusio Lukiškių kalėjimo kieme ir vidaus erdvėse.

Spektaklis „Čia nebus mirties“, sukurtas Rimo Tumino ir Valdo Kukulo, 1988 m. neoficialiai paskelbė Vilniaus mažojo teatro gimimą. Į istoriją įėjęs spektaklis anuomet liudijo naują kūrybos principą ir teatro gimimą.

Dabar, Vilniaus mažajam teatrui minint 30 metų veiklos jubiliejų, nuspręsta pažvelgti į legendinį spektaklį iš naujo jį dekonstruojant. Atnaujintos spektaklio versijos laukiant spalio mėnesį, vilniečiams ir miesto svečiams suteikiama išskirtinė galimybė tapti šio kūrybinio virsmo liudininkais ir proceso dalyviais.

Žiūrovai, atėję į Lukiškių kalėjimo kompleksą, galės laisvai ir savarankiškai vaikščioti po erdves, kuriose nesustabdomai vyks įvairūs pasirodymai, nukeliantys į vis kitokį laiką, atmosferą ir potyrį. Kiekvienas lankytojas, atėjęs pasižiūrėti spektaklio „Čia nebus mirties“ fragmentų, istoriją ir jos prasmę susikurs pats, keliaudamas po Vilniaus mažojo teatro kūrybinės komandos sukurtas impresijas – nieko nediktuojančias, tik leidžiančias panirti į defragmentuoto laiko potyrius.

Papildoma informacija:

Pirkdami bilietą Jūs sutinkate su šiomis renginio taisyklėmis:

– Esant blogoms oro sąlygoms, prašome pasirūpinti lietpalčiais ir nenaudoti skėčių, kurie užstotų vaizdą kitiems žiūrovams.
– Prašome laikytis saugaus, bent vieno metro, atstumo ir dėvėti veidą dengiančias apsaugines priemones. Raginame laikytis asmens higienos reikalavimų, naudotis dezinfekcinėmis priemonėmis bei saugoti vieniems kitus.
– Lankytojų prašome rūpintis savo saugumu, klausyti savanorių nurodymų, sekti nuorodas, nevaikščioti po vidines kalėjimo erdves savo nuožiūra.

Artimiausiomis dienomis:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .