Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

Vykdant LR Vyriausybės  sprendimus dėl koronaviruso COVID-19 grėsmės  2020-03-27, 2020-03-28, 2020-03-29, 2020-05-22, 2020-05-23 VMT PREMJERA  ČIA NEBUS MIRTIES yra atšaukiama.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus Nordea) pinigai bus grąžinti automatiškai į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas, iki gegužės 15 d. Jokių veiksmų papildomai atlikti nereikia.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę Nordea, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą, kurią rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766 
Informuojame, kad pinigų grąžinimas už bilietus teatro kasoje bus vykdomas  atšaukus karantiną. Kilus klausimams, skambinkite 865060699 arba rašykite jolanta@vmt.lt

Čia nebus mirties | ATŠAUKTAS

Režisierius – Rimas Tuminas, režisierė - Gabrielė Tuminaitė

Dramaturgas Alvydas Šlepikas

Scenografė ir kostiumų dailininkė Virginija Idzelytė

Kompozitorius Faustas Latėnas

Chormeisteris Tadas Šumskas

Videoprojekcijų menininkė Aneta Bublytė

Choreografė Vesta Grabštaitė

Šviesų dailininkas Vilius Vilutis

Garso režisierė Kristina Juškevičiūtė

Artimiausios datos:

Trukmė: 2 val.

Premjeros data: 2020 m. kovo 27 d.

Aprašymas:

2020 m. kovo 2 d. Vilniaus mažajam teatrui sukanka 30 metų. Šis teatras gimė anksčiau nei skelbia oficialūs įrašai. Ir gimė jis iš idėjos, iš tikėjimo ir iš meilės. Neoficialia teatro pradžia laikomas 1988 m. sukurtas spektaklis „Čia nebus mirties“. Jo atspirties tašku tapo poeto Pauliaus Širvio kūrybinė ir gyvenimo biografija, kuria remdamiesi režisierius Rimas Tuminas ir poetas Valdas Kukulas sukūrė scenarijų, vaizdais ir dokumentais atspindėjusį dramatišką pokario laikotarpį. Spektaklis buvo unikalus to meto Lietuvos teatro kontekste ir savo tema, ir scenine struktūra, ir vaidybos būdu.
Minint Mažojo teatro ir Lietuvos Nepriklausomybės sukaktį, kilo mintis sukurti naują „Čia nebus mirties“ versiją. Kaip per daugiau kaip 30 metų pasikeitė mūsų istorinė atmintis ir kaip keitėsi paties teatro idealai? Naujojoje „Čia nebus mirties“ versijoje susipins Lietuvos ir Mažojo teatro istorija, bandant suvokti dabartį ir atsakyti į klausimą, koks turėtų būti santykis su praeitimi. Kiekvienas, dalyvaujantis spektaklio kūrybos procese, skatinamas paklausti savęs, ką jam šiandien reiškia teatras ir bendruomenės kūrimas. „Čia nebus mirties“ bus jautri, asmeniška teatrinė reminiscencija, sujungsianti praeitį ir dabartį.

Spektaklį kuria režisieriai Rimas Tuminas ir Gabrielė Tuminaitė, dramaturgas Alvydas Šlepikas, scenografė ir kostiumų dailininkė Virginija Idzelytė, kompozitorius Faustas Latėnas, chormeisteris Tadas Šumskas, videoprojekcijų menininkė Aneta Bublytė, šviesų dailininkas Vilius Vilutis, garso režisierė Kristina Juškevičiūtė ir choreografė Vesta Grabštaitė. Vaidina visi Vilniaus mažojo teatro trupės aktoriai.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .