Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas
2020-11-07 VMT spektaklis | DVIESE SŪPUOKLĖSE yra perkeliamas.
Šiuo metu yra tikslinama perkėlimo data. Informacija bus pateikta artimiausiu metu. Dėkojame už Jūsų kantrybę ir supratingumą.
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

 

Dviese sūpuoklėse | INFORMACIJA TIKSLINAMA

Dviejų dalių melodrama

Režisierius – Ulanbek Baialiev

Pjesės autorius – William Gibson

Iš anglų kalbos išvertė Auksė Mardosaitė

Scenografas ir kostiumų dailininkas Youlian Tabakov

Kompozitorius Faustas Latėnas

Šviesų dailininkas Džiugas Vakrinas

Choreografas Mantas Stabačinskas

Teksto redaktorė Ingrida Ragelskienė

GITELA Indrė Patkauskaitė

DŽERIS Mantas Vaitiekūnas

Artimiausios datos:

Trukmė: 2 val. 30 min.

Premjeros data: 2017 m. gruodžio 8 d.

Aprašymas:

Jis ir Ji. Du skirtingi pasauliai, dvi vienišos salos. Ji – savęs nerandanti šokėja, jis – sunkiai kelią besiskinantis advokatas. Labiau už viską jie trokšta meilės, tačiau būti kartu jiems trukdo išdidumas, savimeilė, nenutraukti saitai su skaudinančia praeitimi. Jie kabinasi vienas į kitą lyg į paskutinę viltį, tačiau vienas iš kito tikisi skirtingų dalykų…

Vilniaus mažojo teatro spektaklyje žiūrovai išvys jausmingą retro stiliaus melodramą, sukurtą pagal amerikiečio dramaturgo Williamo Gibsono pjesę. Šis 1958 m. parašytas kūrinys autoriui pelnė prestižinį „Tony Awards“ apdovanojimą ir nuo to laiko iki šiol traukia įvairių pasaulio teatrų dėmesį dėl nesenstančios temos ir puikios medžiagos aktoriniams darbams.

Subtilūs vyro ir moters santykių niuansai, taiklūs dialogai ir kandus humoras Mažojo teatro spektaklyje panardins į septintojo dešimtmečio filmus primenančią atmosferą ir leis mėgautis puikia aktorių Manto Vaitiekūno ir Indrės Patkauskaitės vaidyba.

Papildoma informacija:

Spektaklio metu scenoje naudojami tabako gaminiai

Prieš renginį privalomas bilietų personalizavimas:

Artimiausiomis dienomis:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .