Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

Mažasis Mozart mažajame teatre

Koncertas

VILNIAUS MIESTO ANSAMBLIS „MIKROORKÉSTRA“

Meno vadovas ir dirigentas MARTYNAS LEVICKIS

Artimiausios datos:

Trukmė: 45 min.

Aprašymas:

Pristatyti Mozart kaip ir atlikti jo kūrybą – visuomet iššūkis. Tačiau Martyno Levickio suburtas Vilniaus miesto ansamblis „Mikroorkéstra“ niekuomet nesirenka lengviausio kelio. Šįkart – išskirtinė pažintis su Wolfgang Amadeus Mozart, pasaulio garbinamu mažuoju muzikos genijumi.

Koncerto metu nusikelsite į laiką, kuomet W. A. Mozart tebuvo paauglys, tačiau jau rašė ir po kelių šimtmečių abejingų nepaliekančius kūrinius. Priešaky vos septyniolikos metų jaunuolio kurtos simfonijos, o jose – ir jaunatviškas nerūpestingumas, ir maištas, ir audra, ir gracija, ir stebėtina branda. Apibūdindamas vieną iš simfonijų garsusis Stanley Sadie yra taikliai pastebėjęs, jog nuosaikus kamerinės muzikos stilius čia susijungia su ugningu ir impulsyviu būdu.

Taigi, Vilniaus miesto ansamblis „Mikroorkéstra“ pristato kitokį Mozart, o padėjęs į šalį akordeoną jo kaprizingus opusus pažaboti dirigento batuta imasi pats Martynas Levickis. Mozart žengia į teatrą, o Martynas – į naują amplua. Juk maži stebuklai ir netikėčiausi virsmai įmanomi tik teatro scenoje.

PROGRAMA:
Wolfgang Amadeus Mozart (1756-1791)
Simfonija Nr. 25 g-moll, K. 183/173dB
I. Allegro con brio
II. Andante
III. Menuetto & Trio
IV. Allegro

Simfonija Nr. 27 G-dur, K. 199/161b
I. Allegro
II. Andantino grazioso
III. Presto

Simfonija Nr. 29 A-dur, K. 201/186a
I. Allegro moderato
II. Andante
III. Menuetto: Allegretto
IV. Allegro con spirito

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Papildoma informacija:

Organizatorius VšĮ „accoAkademija“

Artimiausiomis dienomis:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.