Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

Pokalbiai teatre „Kaip tėvystę padaryti žaismingesnę“

2020 m. sausio 30 d.

Informacija

 

Pokalbiai teatre „Kaip tėvystę padaryti žaismingesnę“

Vilniaus mažasis teatras šiandien į svečius pasikvietė mamyčių ir kūdikių bendruomenę „Ekskursijos su vaikiškais vežimėliais“. Aktorės Gintarė Latvėnaitė ir  Ilona Kvietkutė vaikams surengė nuotaikingą muzikinį rytmetį: kartu su vaikais dainavo, žaidė, o mamas padrąsino žaisti, eksperimentuoti su garsais, judesiu, spalvomis, pabandyti perkelti teatrą į savo namus.

Pasak šventinio rytmečio sumanytojų, vaikai, kurie nuo pat mažų dienų lankosi teatre, tampa drąsesni, gali greičiau pradėti dainuoti, pildosi jų emocinė paletė. „Ir mūsų spektaklis „Manuliukai“ yra apie emocijas. Ir net jei vaikas verkia, tai nereiškia, kad jam nepatinka spektaklis. Ateikite antrą kartą, trečią. Neužsidarykite namuose. Bendravimas yra gyvybiškai svarbus ir kūdikiams, ir mamoms. Mes turime dalintis istorijomis, patirtimi“, – drąsina Vilniaus mažojo teatro aktorės, kurios pasikvietė mamas ir kūdikius į pirmąjį edukacinį rytmetį vaikams .

Teatrologė Ramunė Balevičiūtė mamytėms trumpai papasakojo jog teatras spartina psichologinę raidą, kūrybiškumą, pasidalino žiniomis apie teatro vaikams atsiradimą.

Edukacinis renginys mamoms ir kūdikiams šiemet buvo pirmasis. Projekto sumanytoja Gintarė Latvėnaitė sako, kad tokių susitikimų su mamomis jai visada norėjosi ir tikisi, kad tai taps tęstiniu projektu: https://bit.ly/2RZDCrD

 

Vilniaus mažojo teatro informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .