Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

Su Vilniečio kortele spektaklius žiūrėkite su nuolaida

2019 m. rugsėjo 30 d.

Informacija

Vilniaus mažasis teatras tęsia bendradarbiavimą su savivaldybės įmone „Susisiekimo paslaugos“. Kaip ir praėjusiais metais, Vilniečio kortelės naudotojai, kurie pildo ją 30 ar daugiau dienų trukmės viešojo transporto bilietais, pirkdami bilietus į bet kurį Mažojo teatro spektaklį, galės pasinaudoti specialia nuolaida.

Vilniečio kortelė

Džiaugiamės, kad praėjusiais metais sulaukėme didelio vilniečių susidomėjimo šia akcija. Norime ir toliau jus skatinti dažniau naudotis viešuoju transportu, bei dažniau lankytis teatre. Kaip ir pernai, suteiksime net 20 proc. nuolaidą bilietams į spektaklius visiems asmenims, kurie pirkdami bilietus pateiks Vilniečio kortelę, papildytą 30, 90, 180, 270 dienų arba 12 mėnesių trukmės viešojo transporto bilietais. Nuolaida teatro bilietams bus taikoma pateikus papildytą Vilniečio kortelę, kurioje viešojo transporto bilietas aktyvuotas likus mažiausiai 1 savaitei iki teatro bilieto įsigijimo dienos. Bilietą su šia akcija galite įsigyti Vilniaus mažojo teatro kasoje Gedimino pr. 22, visose bilietai.lt kasose ir internetu.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.