Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

Vilniaus mažojo teatro Facebook paskyroje jūsų laukia tiesioginė susitikimo su žiniasklaidos atstovais transliacija.

2021 m. liepos 20 d.

Informacija

Transliaciją stebėkite čia:https://www.facebook.com/vilniausmazasisteatras

Vilniaus mažojo teatro gerbėjai, sekėjai ir lankytojai, matome, kad didelį atgarsį sukėlusi situacija, kai liepos 15 d. Vilniaus mažojo teatro premjeroje „Dėdė Vania“ nepasirodė aktorius Arūnas Sakalauskas, o vietoj jo į sceną lipo spektaklio režisierius Tomi Janežičius, visuomenėje ir tarp teatro bendruomenės narių spėjo apaugti gandais ir interpretacijomis.

Penktadienį Vilniaus mažojo teatro išplatintame pranešime spaudai teigta, kad režisieriaus T. Janežičiaus sprendimas nušalinti A. Sakalauską nuo vaidmens premjeros dieną – nulemtas aplinkybių, kai dėl sveikatos problemų pritrūko laiko pasiekti norimą meninį sutarimą. Nors toks sprendimas netikėtas, jis dar nereiškia, kad žiūrovai aktoriaus spektaklyje taip niekuomet ir neišvys.

Matant, kad ši netikėta situacija viešumoje vis dar sulaukia klausimų ir kelia neaiškumų, liepos 20 d., antradienį, 13 val. Vilniaus mažojo teatro Facebook paskyroje jūsų laukia tiesioginė susitikimo su žiniasklaidos atstovais transliacija.

Joje dalyvaus Vilniaus mažojo teatro vadovas Simonas Keblas, režisierė Gabrielė Tuminaitė, kurie atsakys į rūpimus klausimus apie spektaklį „Dėdė Vania“, susiklosčiusią situaciją, aktoriaus A. Sakalausko ateitį teatre, planus ir sprendimus.

Numatoma trukmė – 1 val.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .