Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

Vilniaus mažojo teatro kolektyvas dėkojo kadenciją baigusiai teatro vadovei Daivai Baltūsytei-Len

2020 m. November 11 d.

Informacija

Nuotraukos: Lauros Vansevičienės ir VMT archyvo.

Vakar Vilniaus mažojo teatro kolektyvas dėkojo kadenciją baigusiai teatro vadovei Daivai Baltūsytei-Len. Išlydėdami nusipelnytų atostogų ir vildamiesi vėl susitikti ateityje, teatro nariai negailėjo gražių žodžių, skirtų D. Baltūsytei-Len, padėkų už kantrybę, ramybę, eleganciją ir visuomet kolegoms atvertas duris bei dar atviresnę širdį.

Pati D. Baltūsytė-Len, pastaruosius penkerius metus vadovavusi Vilniaus mažajam teatrui, sakė, kad šios pareigos daug išmokė ir suteikė neįkainojamos patirties: „Palieku vadovės pareigas daug išmokusi, patyrusi, sutikusi didžių žmonių. Esu už tai be galo dėkinga teatro bendruomenei, kitiems teatrams. Ir žiūrovams – kurie mylėjo ir myli Vilniaus mažąjį teatrą. Visada jautėme žiūrovų tikėjimą ir pasitikėjimą, ačiū už visada pilną teatro salę!“

Pasak D. Baltūsytės-Len, darbas teatre – kupinas įvairiausių, sodrių spalvų. „Būtent tai ir yra pilnatvė, tuo ir žavus šis darbas. Džiaugiuosi tikrai sėkmingu praėjusiu laikotarpiu ir linku tiek pat naujų įkvėpimų, įdomių spektaklių, šaunių režisierių, tobulėjimo. Labai norisi paminėti, kuo ypatingas Vilniaus mažasis teatras – kai jis susitelkia, yra neįtikėtinai stiprus. Vidinis susitelkimas yra šios bendruomenės jėga, duodanti puikius kūrybinius vaisius. Tai ir reikia išlaikyti, atlaikyti ir įveikti pandemiją ir toliau sėkmingai eiti pasirinktu keliu“, – pasakojo D. Baltūsytė-Len.

Linkime Daivai Baltūsytei-Len sėkmės, naujų darbų ir istorijų, niekad nesenkančio gerumo ir žavesio! 💐

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .