Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas
Pranešame, kad renginys VMT spektaklis vaikams | MANO BATAI BUVO DU yra perkeliamas iš balandžio 26 d. į rugsėjo 6 d. 12:00 val.
Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.
Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Prašymai priimami iki balandžio 30 d.
Grąžinimai bus atlikti per 30 kalendorinių dienų pasibaigus valstybiniam karantinui, o pasikeitus grąžinimo tvarkai informuosime atskiru pranešimu.

 

Mano batai buvo du | PERKELTAS

Vienos dalies spektaklis 2-8 metų vaikams

Režisierė – Gintarė Latvėnaitė-Glušajeva

Kompozitorius Petras Kričena

Scenografė ir kostiumų dailininkė Simona Biekšaitė

MERGYTĖ ŽUVYTĖ Gintarė Latvėnaitė

MERGYTĖ UOGYTĖ Indrė Patkauskaitė

BERNIUKAS KIRMĖLIUKAS Tomas Rinkūnas

BERNIUKAS VELTINUKAS Jokūbas Bareikis

Artimiausios datos:
  • 2020 m. rugsėjo 6 d.

Trukmė: 45 min.

Premjeros data: 2007 m. spalio 28 d.

Aprašymas:

Spektaklis „Mano batai buvo du“ sukurtas žaidimo principu, jame skamba gyvai aktorių Gintarės Latvėnaitės, Indrės Patkauskaitės, Jokūbo Bareikio ir Tomo Rinkūno atliekamos dainelės pagal populiarią ir šiek tiek mažiau žinomą lietuvių poetų kūrybą. Tai pamokantis smagus vaidinimas apie draugystę ir apie tai, ką gali iškrėsti vaiko neprižiūrimi daiktai. Įsivaizduokite, jei vieną dieną įsižeidęs žmogeliuko batas iškeliautų… tiesiai į dangų. Žmogeliukui ir jo draugams neliks nieko kito, kaip tik traukti ieškoti dingusio bato. O šioje kelionėje, be jokios abejonės, draugai patirs daugybę nuotykių!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .