Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

Mano batai buvo du

Vienos dalies spektaklis 2-8 metų vaikams

Režisierė – Gintarė Latvėnaitė-Glušajeva

Kompozitorius Petras Kričena

Scenografė ir kostiumų dailininkė Simona Biekšaitė

Kostiumų dailininkė Diana Lozoraitienė

MERGYTĖ ŽUVYTĖ Inga Šepetkaitė

MERGYTĖ UOGYTĖ Greta Šepliakovaitė

BERNIUKAS PIPIRIUKAS Karolis Norvilas

BERNIUKAS VELTINUKAS Povilas Adomaitis

Artimiausios datos:
  • 2024 m. spalio 20 d.

Trukmė: 45 min.

Premjeros data: 2007 m. spalio 28 d.

Aprašymas:

Valstybinis Vilniaus mažasis teatras kviečia mažuosius žiūrovus ir jų tėvelius, senelius, draugus bei artimuosius į atnaujintą spektaklį „Mano batai buvo du“. Pasikeitus aktorių sudėčiai bei atnaujinus scenografiją, šis vaikų pamėgtas spalvingas muzikinis spektaklis įgavo naujų spalvų bei jaunatviško žavesio. Tad nepraleiskite progos ir nudžiuginkite savo vaikus, anūkus smagiu ir linksmu reginiu, kuriame visi kartu galėsite dainuoti, ploti ir trypti į taktą bei… sukti galvą, kur ir kodėl gi dingo vienas batas?..

Spektaklis „Mano batai buvo du“ sukurtas žaidimo principu, jame skamba gyvai aktorių Ingos Šepetkaitės, Gretos Šepliakovaitės, Karolio Norvilo ir Povilo Adomaičio atliekamos dainelės pagal populiarią ir šiek tiek mažiau žinomą lietuvių poetų kūrybą. Tai pamokantis smagus vaidinimas apie draugystę ir apie tai, ką gali iškrėsti vaiko neprižiūrimi daiktai. Įsivaizduokite, jei vieną dieną įsižeidęs žmogeliuko batas iškeliautų… tiesiai į dangų. Žmogeliukui ir jo draugams neliks nieko kito, kaip tik traukti ieškoti dingusio bato. O šioje kelionėje, be jokios abejonės, draugai patirs daugybę nuotykių!

Artimiausiomis dienomis:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .