Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

Brangusis atrakcionų parko dėde!

Vienos dalies spektaklis vaikams

Režisierė – Olga Lapina

Scenografas, kostiumų dailininkas Marijus Jacovskis

Muzikinės dalies vadovas Artiom Tulčinskij

Aktorius Edmundas Mikulskis

Aktorė Ilona Kvietkutė

Aktorius Jokūbas Bareikis

Aktorius Vytautas Rumšas (jaun.)

Aktorius Kirilas Glušajevas

Artimiausios datos:

Trukmė: 1 val.

Premjeros data: 2012 m. lapkričio 4 d.

Aprašymas:

Spektaklis skirtas 3 – 11 metų vaikams.
Vilniaus mažojo teatro scenoje šį kartą svečiuosis Auksinio scenos kryžiaus už spektaklį vaikams laureatė Olga Lapina. Jaunąją režisierę vaikiškam spektakliui įkvėpė skandinavų literatūra, kuri jai imponuoja atmosferiškumu, ryšiu su gamta, jos gebėjimu atskleisti vaikų mąstymo mechanizmus: „Ji kupina įvairių žmogiškų santykių atspalvių, nebijo ne „vaikiškų“ temų, tokių kaip mirtis, vienatvė, išdavystė. Tokiose temose slypi milžiniškas potencialas teatrui.“.

Spektaklis pasakos apie atrakcionų parke nuobodų darbą dirbantį Dėdę. Mažai su kuo bendraujantį, linksmybių ir triukšmo ne itin mėgstantį herojų nuolat supa grojantis, šokantis ir dainuojantis giminaičių būrys. Kaip šioms dviems pusėms surasti bendrą kalbą? Kaip uždarajam dėdei atsikratyti savo susikaustymo? Kaip linksmajam būriui išmokti jį priimti tokį, koks jis yra?
Apie visa tai spektaklyje „Brangusis atrakcionų parko dėdė“ kartu su režisiere kalba, judesiu ir muzika svarstys aktoriai: Edmundas Mikulskis, Jokūbas Bareikis, Vytautas Rumšas (jaun.), Kirilas Glušajevas ir Ilona Kvietkutė.

Artimiausiomis dienomis:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.