Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

Vykdant LR Vyriausybės  reikalavimus  2020-04-19 VMT spektaklis | BRANGUSIS ATRAKCIONŲ PARKO DĖDE yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus Nordea) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2020 metų balandžio 30 dienos.

 

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę Nordea, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Brangusis atrakcionų parko dėde! | ATŠAUKTAS

Vienos dalies spektaklis, skirtas 3–11 metų vaikams

Režisierė – Olga Lapina

Scenografas, kostiumų dailininkas Marijus Jacovskis

Muzikinės dalies vadovas Artiom Tulčinskij

HEMULIS Edmundas Mikulskis

MIUMLA Ilona Kvietkutė

DRONTAS Jokūbas Bareikis

HOMSIS Tomas Stirna

GAFTAS Vytautas Rumšas (jaun.)

Artimiausios datos:

Trukmė: 1 val.

Premjeros data: 2012 m. lapkričio 4 d.

Aprašymas:

Vilniaus Mažasis teatras mažuosius žiūrovus kviečia į spektaklį „Brangusis atrakcionų parko dėde!“ pagal vaikų mylimas Toves Janson istorijas apie Trolius Mumius. Spektaklio režisierė – teatro vaikams specialistė, už kūrybą šioje srityje apdovanota Auksiniu scenos kryžiumi, Olga Lapina. Jaunąją režisierę šiam spektakliui įkvėpė skandinavų literatūra, kuri jai imponuoja savita įtraukiančia nuotaika, ryšiu su gamta, jos gebėjimu atskleisti vaikų mąstymo mechanizmus: „Ji kupina įvairių žmogiškų santykių atspalvių, nebijo ne „vaikiškų“ temų, tokių kaip mirtis, vienatvė, išdavystė. Tokiose temose slypi milžiniškas potencialas teatrui.“

Spektaklis pasakoja apie atrakcionų parke nuobodų darbą dirbantį Dėdę. Mažai su kuo bendraujantį, linksmybių ir triukšmo ne itin mėgstantį herojų nuolat supa grojantis, šokantis ir dainuojantis giminaičių būrys. Kaip šioms dviem pusėms rasti bendrą kalbą? Kaip uždarajam dėdei atsikratyti savo drovumo? Kaip linksmajam būriui išmokti jį priimti tokį, koks jis yra?

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .