Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

Grybų karas

Vienos dalies spektaklis vaikams

Režisierius – Paulius Ignatavičius

Pjesės autorius – Justinas Marcinkevičius

Scenografė Simona Biekšaitė

Kostiumų dailininkė Diana Lozoraitienė

Kompozitorius Andrius Kulikauskas

BARAVYKAS Kiril Glušajev

PALIEPĖ Agnė Šataitė

BOBAUSIS Tomas Stirna

LEPŠIS Daumantas Ciunis

RAUDONIKIS Tomas Rinkūnas

KAZLĖKAS Martynas Nedzinskas / Tadas Gryn

KELMUTIS Tomas Kliukas

KELMUTIENĖ Indrė Patkauskaitė

ŪMĖDĖLĖ Toma Vaškevičiūtė

ZUIKIS Martynas Nedzinskas / Tadas Gryn

VILKAS Josif Baliukevič

LŪŠIS Neli Ivančik

MEŠKA ir I GRYBAUTOJA Miglė Polikevičiūtė

ŠUNGRYBIS ir II GRYBAUTOJA Irina Lavrinovič

MUZIKANTAI

PERKUSIJA Živilė Kazlauskaitė

KONTRABOSAS Arūnas Kučinskas

FLEITA Agnietė Ivanauskaitė

FORTEPIJONAS Kristina Juškevičiūtė

Premjeros data: 2007 m. gruodžio 2 d.

Aprašymas:

Valstybinis Vilniaus mažasis teatras skelbia „Grybų karą“! Trumpas ir bene labiausiai vaikų pamėgtas epizodas iš „Mažojo teatro pasakų“ virto nuotaikingu valandos trukmės spektakliu. Režisieriaus Pauliaus Ignatavičiaus teigimu, jis su studijas bebaigiančiais būsimaisiais aktoriais ir režisieriais toliau bandė eiti aktorinių improvizacijų keliu, išbandytu „Mažojo teatro pasakose“ ir „Coliukėje“. Įkvėpti kurso vadovo Rimo Tumino, jie stengėsi atsiduoti žaidimui taip, kaip tai daro vaikai, ir pasikliauti vaizduote.

„Grybų kare“ skamba ne tik populiariosios Justino Marcinkevičiaus poemos eilės: vienas „grybas“, labai norėjęs dalyvauti spektaklyje, pats susikūrė sau tekstą… Svarbiausios valiūkiškos ir originalios chrestomatinio kūrinio interpretacijos temos – lyčių kova, vyrų ir moterų santykiai, tuščiagarbiškumas, net įvaizdžio kūrimo „technologijos“ ir, žinoma, pats teatras. Spektaklyje nuolat skamba muzika: aktoriai atrinko įvairių autorių dainų, taip pat ir patys kūrė eiles bei muziką. „Grybai“ dainuoja džiazą, bliuzą, bosanovą, repą… Scenoje gyvai groja muzikantų orkestrėlis. O visam „grybų paradui“ vadovauja kompozitorius Andrius Kulikauskas.

Artimiausiomis dienomis:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .