Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

Šedevras

Improvizacijų vakaras

Režisierius – Simonas Aškelavičius

Idėjos autorius Vytautas Rumšas (jaun.)

Teksto autorius Mantas Vaitiekūnas

Kostiumų dailininkė Diana Lozoraitienė

Koncertmeisterė Kristina Juškevičiūtė

VAIDINA: Audrius Bružas

Vaida Būtytė

Jokūbas Bareikis

Valda Bičkutė

Ramūnas Cicėnas

Ilona Kvietkutė

Gintarė Latvėnaitė

Leonardas Pobedonoscevas

Vyutautas Rumšas (jaun.)

Ineta Stasiulytė

Mantas Vaitiekūnas

Trukmė: 1 val. 15 min.

Premjeros data: 2007 m. gruodžio 29 d.

Aprašymas:

Vilniaus mažojo teatro spektaklis “Šedevras” gimė neformalioje aplinkoje – Teatro dienos šventės metu. Jo sėkmė sąlygojo tolimesnį likimą: aktorinių improvizacijų rinktinė buvo perkelta į profesionalią sceną, kurioje taip pat išlaikytos tos pačios žaidimo taisyklės.

Vieni iš produktyviausių šiandienos aktorių įžengia į sceną, atsinešdami daugybę skolinių iš kitų spektaklių. Jų personažai – tai užuominos į tai, ką galima išvysti toje pačioje scenoje kitais vakarais, tai užuominos į tai, ką teatras slepia savo užkulisiuose. “Šedevre” gali rasti ir cirko, ir estrados elementų, kartais naikinama ir ketvirtoji scena – žiūrovas trumpam tampa šio teatrinio vyksmo dalimi.

Jaunieji Mažojo teatro aktoriai, puoselėdami ypatingą lietuvių teatro istoriją kuriančio teatro tradicijas, nebijo į savo profesiją pažvelgti ir šiek tiek ironizuodami, kiekvieną kartą malonu sulaukti netikėtų veiksmo “posūkių”, netikėtų artistinių improvizacinių pliūpsnių. Aktoriai pasižymi ypatingu muzikalumu, kuris visada ypač praturtina teatrinę magiją.
“Šedevras” kuriamas balsais–instrumentais ir kūno plastika. “Šedevras” patiks tiems, kas mėgsta magus, galiūnus, klounus, o tiksliau – kūrybingus ir grožiu spinduliuojančius Vilniaus mažojo teatro aktorius.

“Šedevras“ žiūrovų laukia ypač tuomet, kai jie nori atsipalaiduoti ar kartu su aktoriais atšvęsti kokią nors šventę. Iš anksto pranešę savo vakaro temą, jie galės sulaukti pačių netikėčiausių aktorinių sprendimų, skirtų tarp kasdienybės besislepiančiam grožiui.

Artimiausiomis dienomis:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .