Šriftas:

A
A
A

Fonas:

Įprastas
Baltas
Juodas

Septyni nykštukai ieško Snieguolės

Dviejų dalių pasaka

Režisierius – Evaldas Jaras

Scenografas, kostiumų dailininkas Marijus Jacovskis

Kompozitorius Tomas Stirna

SNIEGUOLĖ Indrė Patkauskaitė

KARALIENĖ Inga Burneikaitė

PRINCAS Vytautas Rumšas / Tadas Gryn

VEIDRODIS Agnė Šataitė / Agnė Kiškytė

NYKŠTUKAS KVAILUTIS Kirilas Glušajevas / Josif Baliukevič

NYKŠTUKAS GUDRUTIS Tomas Rinkūnas

NYKŠTUKAS LINKSMUTIS Mantas Vaitiekūnas

NYKŠTUKAS MIEGUTIS Edmundas Mikulskis

NYKŠTUKAS DROVUTIS Mindaugas Capas

NYKŠTUKAS ČIAUDUTIS Daumantas Ciunis / Balys Latėnas

NYKŠTUKAS NIURZGAILA Jokūbas Bareikis

Trukmė: 1 val. 50 min.

Premjeros data: 2014 m. gruodžio 5 d.

Aprašymas:

N-7 spektaklis vaikams nuo septynerių metų ir vyresniems

Vilniaus mažasis teatras pristato spektaklį mažiesiems žiūrovams „Septyni nykštukai ieško Snieguolės“. Spektaklio režisierius Evaldas Jaras pasirinko gerai žinomą brolių Grimų pasaką „Snieguolė“, bet į ją pažvelgė netikėtu ir moderniu žvilgsniu. Kadaise septyni narsūs nykštukai išgelbėjo Snieguolę nuo pražūties. Septynių didvyrių vardais girioje pavadinti stipriausi ąžuolai, gražiausios laukymės bei neregėtos grybų rūšys. Tačiau pasaulis keičiasi ir vis rečiau kas beužklysta į tik praeitimi ir prisiminimais tebeošiantį mišką… Čia gyvenantys garsiųjų protėvių ainiai nutaria susigrąžinti buvusią tėvynės šlovę ir ryžtasi pakartoti savo senelių žygdarbį. Bet herojais, pasirodo, tapti nelengva. O ypač, kai žygdarbis tėra paprastas žmogiškumas…
Evaldas Jaras yra žinomas aktorius ir režisierius, statantis ypač įdomius spektaklius vaikams ir paaugliams. Vilniaus mažojo teatro žiūrovai jau yra pamilę ir įvertinę jo sukurtą spektaklį vaikams „Mama Katinas“. Režisierius Evaldas Jaras nostalgiškai prisimena vaikystės pasakas ir vertina jose užkoduotą išmintį. Jo nuomone, žiūrėdami pasakas su savo vaikais, mes galime geriau vieni kitus suprasti, atrasti naujų temų pokalbiams arba tiesiog pasimėgauti kartu praleistu laiku.
„Septyni nykštukai ieško snieguolės“ – net tik pasaka, bet ir pamąstymas apie gyvenimą, apie šeimos narių santykius, žmogaus egoizmą, prisitaikėliškumą ir kilnumą, narsą. Be to, spektaklyje žiūrovai galės mėgautis tuo, kuo garsėja Mažojo teatro spektakliai: humoru, vaizduotės šėlsmu ir komiška aktorių improvizacija.

Artimiausiomis dienomis:

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

. .